Hot Fuzz (2007)

Mükemmel bi ingiliz komedisi. Diyaloglar yardırmış, filmi izlerken eski Monty Phyton filmleri aklıma geldi benim. Güzel bi ingiliz komedisi olmuş vardır herhalde izleyenler.

Çok geyik bi film gerçekten izlenmeli.

hot-fuzz-poster-1.jpg

Hemen hemen aynı kadronun bir de Shaun of the Dead'i var. Hakikaten eğlenceli filmdir ikisi de. Silahlar ve modern/temiz kıyafetleri ile ortalığı velveleye katan orta yaş üstü kasaba halkı müthişti.. :)

nick frost'un gözüne çatal sokup çıkartmasından sonra onunla beraber ben de gülmüştüm. gerçekten güzel bir komedi bu. aksiyon sahneleri de çok iyi. point break göndermesi süper.

Simon Pegg ile Nick Frost'u beraber izlemek büyük keyif.Tekrar tekrar izlenebilcek bir film.

-Hiç havadayken iki elinde silahla ateş ettin mi?
-Hayır
-Peki hiç havadayken tek elinde silahla ateş ettin mi?
:D

Eski başlıklar hortlamış, ortam şenlenmiş. Şöyle filmler çekilmeye devam etse de, karşısına geçip izlesek. Hakikaten ilk izleyişimde nasıl eğlendiğimi hatırlıyorum, yeri çok başkadır. Yukarıda yazmışız; Shaun of the Dead'de süper film.

zombi başlığında konuşulur o. shaun of the dead'in ilk temellerini yine simon pegg dizisi "spaced" bir bölümün de atıldı. bir de "paul" adlı son filmini izleyin. 2 sene evvelde Kirsten Dunst (ağır aşklarımdandır) la filmi var o da iyidir. bu filmi bulayım tezgahta da. :D

koskoca beşiktaş pasajlarında bulamadım,gittim 4.99 a buldum oricinal. yazıklar olsun korsan piyasaya. :p
neyse yine çok eğlendiren ama aksiyon dozuda fazlaca olan bir pegg-frost filmi daha. izleyin izlettirin.

Geri