Amfini Göster Ey Türkrockcılar

Blackstar HT Metal 1. Bugün aldım, umarım pişman olmam. :) Forumdan yardımcı olan herkese teşekkür ederim. :) 1 yıllık amfi ama alınıp kenara konmuş adeta sıfırdan farksız.
20150613_171205.jpg

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
3 inc hoparlör var hemde stereo.Yakın zamanda ekstra jack ve switch ile modlayıp 2 tane celestiona bağlamayı düşünüyorum.Gündüz kabin ile geceleri kendi hoparlörleriyle kullanırım.Pedallarla da iyi anlaşan bir amfi.

Laney Tommy Iommi Signature 15W lambalı Vintage30 celestion hoparlör modifiyeli
20150608_193135.jpg

20150608_192713.jpg

20150608_192649.jpg

15 watt ve 1 wattlik girisleri mevcut ve lambali olmasina ragmen dusuk volumelarda gayet guzel isler basardigini düşünüyorum. Ama 15 watt ve 1 watt girisleri arasinda pek bir fark yok öyleki 15 watt da volume 2 yle 1 wattda volume 3 ayni sesi veriyor. Bana 15 wattlik girisin sesi daha bi hacimli geldigi icin onu kullaniyorum ve en fazla 1.5 civarina getirebiliyorum sesi gunduz ama yinede tonlari gayet tatmin edici. Genel olarak gumbur gümbür distortion i olan high gain konusunda cok basarili bir amfi pre boost olayi da cok basarili olmus. Tek sikintisi tek kanalli olmasi lakin clean kanali cok kullanmadigim icin sikinti olmuyor pek :)

Laney Tommy Iommi Signature 15W lambalı Vintage30 celestion hoparlör modifiyeli
55851 eklentisini görüntüle
55852 eklentisini görüntüle
55853 eklentisini görüntüle
15 watt ve 1 wattlik girisleri mevcut ve lambali olmasina ragmen dusuk volumelarda gayet guzel isler basardigini düşünüyorum. Ama 15 watt ve 1 watt girisleri arasinda pek bir fark yok öyleki 15 watt da volume 2 yle 1 wattda volume 3 ayni sesi veriyor. Bana 15 wattlik girisin sesi daha bi hacimli geldigi icin onu kullaniyorum ve en fazla 1.5 civarina getirebiliyorum sesi gunduz ama yinede tonlari gayet tatmin edici. Genel olarak gumbur gümbür distortion i olan high gain konusunda cok basarili bir amfi pre boost olayi da cok basarili olmus. Tek sikintisi tek kanalli olmasi lakin clean kanali cok kullanmadigim icin sikinti olmuyor pek :)

Fena kıskandım doktor. Güle güle kullan :)

E benim de 18 kilo kelle ile 4x12 kabini sırtıma vuracak halim olmadığına göre mecbur senin komboyu yüklenip bizim evde (taşınabilirsen o da) soluğu alacağız :D

Elde attenuş da var. Sessizce hallederiz artık :)

Geri