Amfini Göster Ey Türkrockcılar

IMG_20230214_182907.jpg

Ailenin yeni üyesi.
Mesa Boogie Express 5:50, 50 watt full lambalı combi. Büyük ihtimalle yakında satışa gidecek.
Zira birkaç haftaya Mesa Boogie Mini Rectifier Head+2*12 Custom üretim dikey kabin gelecek. Çok özel bir proje, hoparlör hazır
PXL_20230203_154104878.MP.jpg

Herhalde amfi dünyamda Holy Grail olarak adlandırabileceğim bir arkadaş katıldı bu akşam. Mark II diye gittim , seri numaraya göre Mark IIC çıktı kendisi. H ‘ model koduyla anılan 100/60 watt, R ‘ kısaltması Reverb’ü belirten, X ‘ harfi de export olduğunu belirten HRX modeli. Mark IIC HRX kendisi, bu model harflerinin bir sürü serisi var derya deniz. Neyse asıl Metallica / Petrucci sound’u oluşturan esas amfi budur. Biraz bakıma ihtiyacımız var ama 1984 yapım bir alete göre halen domuz gibi.

Ha Neural bunu mu modellemiş ya hayırdır? Hevesli gençler, takdir ediyorum kendilerini.

35C59389-B685-4AE6-8F38-69D772CF0656.jpeg

Herhalde amfi dünyamda Holy Grail olarak adlandırabileceğim bir arkadaş katıldı bu akşam. Mark II diye gittim , seri numaraya göre Mark IIC çıktı kendisi. H ‘ model koduyla anılan 100/60 watt, R ‘ kısaltması Reverb’ü belirten, X ‘ harfi de export olduğunu belirten HRX modeli. Mark IIC HRX kendisi, bu model harflerinin bir sürü serisi var derya deniz. Neyse asıl Metallica / Petrucci sound’u oluşturan esas amfi budur. Biraz bakıma ihtiyacımız var ama 1984 yapım bir alete göre halen domuz gibi.

Ha Neural bunu mu modellemiş ya hayırdır? Hevesli gençler, takdir ediyorum kendilerini.

158945 eklentisini görüntüle
Hasbinallah... Şeytan işi 🤓
Neyse ki üstünde buton var da 100 watt'tan 60 a düşürebiliyor. Yoksa olur mu hiç apartmanda lambalı anfi. Konu komşu ne der 🤘🎶🎵

Son düzenleme:
Neyse asıl Metallica / Petrucci sound’u oluşturan esas amfi budur.
Nihat hocam evde Petrucci sound'u elde etmeye çalışmak caiz midir, Mesa harici başka amfi kullansak ahirette hesap sorarlar mı?

Yoksa olur mu hiç apartmanda lambalı anfi.
yav tamam da... olmuyor be... gönül ister olsun ama mesela annemlerin bir önceki evi resmen kağıttan ara duvar yapmışlar hiç abartmıyorum salonda oturuyoruz, yan dairedeki herif bir şeye gülüyordu kahkahalarla sonra tutamadı resmen katotoparkkkk diye osurdu onu duyduk yav.... normalde çalınır tabi de işte Türkiye gerçekleri var öte yandan...

Geri