Pansiyon Hotel (Emo-Scream-Punk Rock-Metal) Ankara

Pansiyon Hotel'i daha önce izlediyseniz nasıl buldunuz?

• Süper!

Oylar: 0 0.0%
  • Beğendim ben!

• Awesomekillerband!!!!

• Toplam oy veren
    394
- Şimdi durum şöyle, grup 2001 yılında Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesi öğrencileri Haydar Uzunyayla, Erdal Konurlu, Volkan Tutan ve Veli Güzel tarafından 4x4 adıyla Milliyet'in düzenlediği "Genç Rockçılar" yarışmasında okulu temsil etmek amacıyla kuruldu.
- Grup bu yarışmada the Cranberries - Zombie coverıyla birinciliği finalde Ahmet Haşim Ilköğretim Okulu'nu ezerek elde etti.
- 2005 yılında dörtlü mezun olduktan sonra Volkan Tutan haricindeki grup üyeleri öğrenim hayatlarını sürdürmek için Kanada'ya gittiler. Grup Kanada'da birçok toplama albümde yer aldı ve geniş bir fan kitlesi elde etti.
- Gruba Kanada'da bass gitarda Volkan Tutan'ın yerinde Toronto Üniversitesi'nde tanıştıkları Pierre Johnson eşlik etti.
- Çeşitli sebeplerden dolayı öğretim hayatını devam ettiremeyen Erdal Konurlu ve Veli Güzel 2006 yılında Türkiye'ye dönüp uzun süreli bir suskunluğa büründüler.
- Bu arada Haydar Uzunyayla 3 ay boyunca Billy Talent'ın sahne amirliğini yaptı fakat öğrenim hayatını daha ön plana alarak bu işlerden geçti.
- 2007 yılına gelindiğinde suskunluğunu bozan Veli ve Erdal, grubu tekrar canlandırmaya karar verdiler ve bass gitara Sacit Çamlıdere ve ritim gitara Adnan Güleryüz'ü alarak PANSİYON HOTEL adıyla grubu tekrar kurdular.
- Etkilendikleri sanatçılar arasında Ozzy Osbourne, KISS, My Chemical Romance, Cinema Bizarre, The Used gibi gruplar var.
-2007'nin ikinci yarısında Biziz Rock Bar, Nefes Bar, Insula Bar, Root Bar gibi beğenilen mekanlarda sahne aldılar.
- 2007 sonunda beste çalışmalarına hız veren grup SRAM RECORDS bünyesinde demo çalışmalarına devam ediyor.
- 2 parçalık demo projesinin hazırlıklarını sürdüren grubun kaydettiği parçaları Bir Ineğin Dramı ve geçtiğimiz yaz grupla iletişimini kesen eski dostları, kardeşleri Pierre için yazdıkları Dur Pierre! çok yakında Myspace'den dinlenebilecek.

PANSİYON HOTEL:

SuperbeingBandShot.jpg

Vokal ve Lead Guitarda Erdal KONURLU (gözlüklü olan, kendisi benim)
Bass gitarda Sacit ÇAMLIDERE (mystery tişörtlü)
Davulda Veli GÜZEL (en sağdaki)
Ritim Guitar ve Back Vokalde Adnan GÜLERYÜZ (en soldaki)

- Şimdi eğri oturup doğru konuşalım..
- Bizim amacımız Türkiye'deki durgun ve suskun ve başarısız rock müzik piyasasını aradığı layığa kavuşturmak.
- Dünya rock müzik piyasasından hiç memnun değiliz. Bizce Tokio Hotel gibi gruplar amaçlarından saparak davayı sattılar. Rock bir felsefedir. Öyle olmaz o iş, geçeceksin Tokio Hotel!
- Ankara'da birkaç konsere gittik, birkaç amatör grup gördük. Bazıları midemizi bulandırdı! Bazılarını izleyince dibimiz düştü. :taptim Bu yolda devam! Sizi yalnız bırakmamak için kaldığımız yerden devam ediyoruz dostlar! BOMBA gibi konserlerle geliyoruz!

Pansiyon Hotel Şubat Ayı Turne Programı:

3 Şubat 2008 Etlik Anadolu Kız Meslek Lisesi
5 Şubat 2008 Biziz Rock Bar
11 Şubat 2008 Biziz Rock Bar
13 Şubat 2008 Eskiz Bar
14 Şubat 2008 Saklıkent Sevgililer Günü Özel Programı
20 Şubat 2008 Biziz Rock Bar
22 Şubat 2008 Sıhhiye Atatürk Lisesi
30 Şubat 2008 Biziz Rock Bar

Daha BOMBA haberlerle yakında karşınızda olacağız..

STAY TOGETHER FOR THE KIDS!!! :metalhead

Erdal Konurlu - Pansiyon Hotel Lead Guitar ve Vocal
4x4 FOREVER!

aaa ben dizi kızlayda gordum hatta bole erdal abimi degilmi cıkarmadım, lisedeyken cok populerdi erdal abi..karizman devam etmiş vallaa ehehehe :) grupta erdal abi varda kesin ankara piyasaına soluk getirir bu grup.. sonuna kadar destek!

bu arada oyumu verdim ;)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
- Eskilerden beni bilen biri çıktı demek daha şimdiden. Zamanında ne estirirdik Ankara'yı..
- Oyun için sağol gözüm.
- Özel mesajla ICQ'mu yolladım eklersin diye.

oba babalar hoşgeldiniz türkiyeye ne güzel işler çıkarmışınız eyvallah kardeşlerime bi siz biz ENKAZ onlarda bomba sizin gibi sağlam geliyolar forumlarında gördüm sizi hadi kopartın artık ya :)

evet erdal abii herseyin bası saglık :) pansiyon hotel yıkmaya geliyoooo.. koparmadık kafa bırakmayın konserde erdal abii, herkes hasta olacak size.. ya ben Sacit abiye hasta oldum galiba :(

• Konu Sahibi Konu Sahibi
- Sacit 40 yıllık Kanada'lı gibidir. Veli'yle ben onun etrafında kendimizi hala Kanada'da zannediyoruz bazen.
- Desteğin için çok teşekkürler Resepsiyon kardeş.

STAY TOGETHER FOR THE KIDS!!!

bu başlık bence aşağılara düşmemeli hep yukarda durmalı hatta bölesi kaltieli iyi işler cıkarmıss bizi yurtdısında temsil etmiş bi grup sabit olmalı. erdal abide ilgilenemio sanrım turneler icin studyolarına kapandılar duyduum kadarı ile.. rock stays erdal abii, digerlerinede söle üye olsunlar buraya tanısalım özellikle Sacit :p

Resepsiyon demiş ki:
bu başlık bence aşağılara düşmemeli hep yukarda durmalı hatta bölesi kaltieli iyi işler cıkarmıss bizi yurtdısında temsil etmiş bi grup sabit olmalı. erdal abide ilgilenemio sanrım turneler icin studyolarına kapandılar duyduum kadarı ile.. rock stays erdal abii, digerlerinede söle üye olsunlar buraya tanısalım özellikle Sacit :p

- Resepsiyon, sen bizim her şeyimizsin! mucxx xxx
- SRAM Records bünyasindeki çalışmalarımız devam ediyor, kayıtlar bitmek üzere, bitince master'a İsveç'e gidecek, biraz daha bekleyeceğiz yani, 3-5 ay falan fazla değil.
- Sacit'in üye olmasını talep eden genç kızların mesajlarını artık takip edemiyorum lütfen. SACİT'LE İLGİLİ MESAJ ATMAYIN BANA! Yakında buraya bir emeyil adresi yapıştıracağım oradan dilediğinizi söylersiniz. Sacit çok hafifmeşreptir.
- 3 Şubat'ta Etlik Kız Meslek Lisesi'ni YIKMAYA GELİYORUZ!! ETLIK PUNKLARI! Bizi yalnız bırakmayın orada!

STAY TOGETHER FOR THE KIDS!!! :metalhead

finalde Ahmet Haşim Ilköğretim Okulu'nu ezmişsiniz kim tutar sizi diyorum başarılarınızın devamını diliyorum :)

ilköğretim olduğundan olabilir :LOL: şimdi rock müzik yaş ortalaması ilköğretime kadar indi zaten ahaha

haha ya arada bir sizin gibi "elemanlar" gelmese bizim gibiler nasıl güler bilmem :)... Hadi yıkın ortalığı , onu bunu ezdiniz çok az kaldı, saldır :) lol. Ayrıca gitar çalan eleman rockstar havalarında, ona da buradan helal olsun. Unutmadan , $u sacit'in maili bi yapı$tırsan ya biz grupca delirdik onun için :)

Drednat demiş ki:
haha ya arada bir sizin gibi "elemanlar" gelmese bizim gibiler nasıl güler bilmem :)... Hadi yıkın ortalığı , onu bunu ezdiniz çok az kaldı, saldır :) lol. Ayrıca gitar çalan eleman rockstar havalarında, ona da buradan helal olsun. Unutmadan , $u sacit'in maili bi yapı$tırsan ya biz grupca delirdik onun için :)

- Beyaz tavşanı takip et.
- Yaptıklarımız ortada, sizden icraat görelim.

Resepsiyon demiş ki:
Pansiyon_Hotel demiş ki:

cok yurekten soylemissin abi, bu cumlenin felsefesini uzun uzun yaptık aramızda arkadaslarla , gercekten beyaz tavsan önemli, sanatcı işte böyle özlü sözler soylemeli, supersiniz :)

sevgili arkada$ın orada "white rabbit" olayını bana laf sokmak için söylemi$. Yani senin uzun uzun felsefesini yapıp, üzerine tartı$tığın $eyi bana laf olarak geri döndürmü$. Artı , evet o kelimeyi söyleyen de bir müzisyen ama jefferson airplane 'dir kendileri.

Neyse... Grubun forumudur, beyaz tav$anın hemen yanındayım zaten ya :) Orada olmasam bu yazılanlara gülmezdim sanırım.

Drednat demiş ki:
Resepsiyon demiş ki:
Pansiyon_Hotel demiş ki:

cok yurekten soylemissin abi, bu cumlenin felsefesini uzun uzun yaptık aramızda arkadaslarla , gercekten beyaz tavsan önemli, sanatcı işte böyle özlü sözler soylemeli, supersiniz :)

sevgili arkada$ın orada "white rabbit" olayını bana laf sokmak için söylemi$. Yani senin uzun uzun felsefesini yapıp, üzerine tartı$tığın $eyi bana laf olarak geri döndürmü$. Artı , evet o kelimeyi söyleyen de bir müzisyen ama jefferson airplane 'dir kendileri.

Neyse... Grubun forumudur, beyaz tav$anın hemen yanındayım zaten ya :) Orada olmasam bu yazılanlara gülmezdim sanırım.
. . . : )

Geri