İnceleme Yamaha THR-II

Defalarca yazdım. THR serisi tek amfiniz olamaz ama alabileceğiniz en iyi ikinci amfiniz olur. THR10x yaptığım en iyi alışverişlerden biri oldu bugüne kadar. Efsane yenileniyor, fiyatı çok yüksek, muhtemelen bizde daha da aşırı olacak ama sanki çıktığında karşı koyamayacam gibi cezbetti beni şimdiden.

Son düzenleme:
Selamlar herkese, başlığı hareketlendirdiğim için kusura bakmayın😊. Bu konudaki yazdıklarınızı okuduktan sonra almak için nasiplendim, Kızılay'daki mağazaları gezip, deneyip THR-II 10 modelini aldım. Tavsiyeleriniz ve paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim. Müzikle ve sağlıkla kalın🤘.

Bu konudan gun itibariyle ben de faydalandim, tesekkurler detayli bilgiler icin. Ben THR5 dusunuyorum ama umarim az cok o model icin de gecerlidir yazilanlar :)

Nasilsa dijital, sesi kisarim gerekirse diye Fender Champion 40 edindim ama yine de apartman dairesi icin fazla geldi sesi. Surekli Volume 2’de kullanmak can sikiyor, amfinin tam sesini alamiyorum bariz sekilde. THR5 alip masaya koysam herhalde sen sag ben selamet goturur bizi.

Ek bir not olarak, gecenlerde bulundugum bir mekanda ufak capli bir canli muzik vardi iki gitar bir perkusyondan olusan. Baya iyi hos dinledik ettik otururken, sonra muzik bittiginde elemanlar toparlanirken bir de ne goreyim, gitarist THR serisinden bir amfi kullaniyormus. Mikrofonlama falan da yoktu uydurmuyorsam eger. Hic de siritmadi yani o ortamda, cok sasirdim. Bu da boyle bir animdir yani 🤓

Son düzenleme:
Ben de sonunda stoklara girince bir ''Line 6 RELAY G10TII Wireless Transmitter'' edinebildim, THR10IIW amfi ile artık güç veya ses kablosu derdi olmadan sadece elime gitar ve amfiyi alıp istediğim yerde çalışabiliyorum.

Transmitter'ı amfi INPUT'a taktığınızda da kendisi şarj ediyor. Direkt olarak Line 6 Transmitter'ı destekliyor.

Bu arada ortalama bir monitör kulaklık taktığımda da ses kalitesinde ve hissedilen output gücünde bariz bir iyileşme oldu, önceden kulaklık tecrübe etmemiştim düşünen varsa bir denemenizi tavsiye ederim. 👍

Ek bir not olarak, gecenlerde bulundugum bir mekanda ufak capli bir canli muzik vardi iki gitar bir perkusyondan olusan. Baya iyi hos dinledik ettik otururken, sonra muzik bittiginde elemanlar toparlanirken bir de ne goreyim, gitarist THR serisinden bir amfi kullaniyormus. Mikrofonlama falan da yoktu uydurmuyorsam eger. Hic de siritmadi yani o ortamda, cok sasirdim.
THR II ise zaten Line out var, PA'ye girmişlerdir. Tek başına canlı perküsyon kadar güçlü değil amfi aslında ama olabilir de ortamın büyüklüğüne ve kalabalığa göre.

Ben de sonunda stoklara girince bir ''Line 6 RELAY G10TII Wireless Transmitter'' edinebildim, THR10IIW amfi ile artık güç veya ses kablosu derdi olmadan sadece elime gitar ve amfiyi alıp istediğim yerde çalışabiliyorum.

Transmitter'ı amfi INPUT'a taktığınızda da kendisi şarj ediyor. Direkt olarak Line 6 Transmitter'ı destekliyor.

Bu arada ortalama bir monitör kulaklık taktığımda da ses kalitesinde ve hissedilen output gücünde bariz bir iyileşme oldu, önceden kulaklık tecrübe etmemiştim düşünen varsa bir denemenizi tavsiye ederim. 👍

Farklı marka Wireless Transmitter'ı destekliyor mu peki?

Geri