Michael Kelly nasıl bir markadır ?

Merhabalar forumda bakındım pek bilgi yoktu belki başka arayan bulur diye ben konu açayım istedim.
Almanya menşeili bir sitede gördüm fiyatları bence iyi gibi görünüyor ama marka kalitesi hakkında vb bilgim yok.
Saygıdeğer yorumlarınıza bırakıyorum..

Merhabalar forumda bakındım pek bilgi yoktu belki başka arayan bulur diye ben konu açayım istedim.
Almanya menşeili bir sitede gördüm fiyatları bence iyi gibi görünüyor ama marka kalitesi hakkında vb bilgim yok.
Saygıdeğer yorumlarınıza bırakıyorum..

2-3 sene önce yedek gitar olarak Patriot Vintage modelini almıştım,. Bendeki Les Paul kasa gitarla (Agile AL3000) provalarda zorlanıyordum. Hem ağırdı hem de ayaktayken dip pozisyonlara inmek zordu. Provalarda çalmak için gitar araştırırken bunu bulup almıştım. Ankaralı bir arkdaştan denemeden aldım. Ucuzdu gitar ve yurt dışı yorumlara baktığımda genelde hep olumlu yorumlar gördüm. Köprüye JB taktirip luthier de elden geçirmişti, bu şekilde adam oldu gitar. Halen kullanıyorum.

Benim aldığım Kore üretimiydi, sanırım farklı ülkelerde de üretiliyor. Şu an bence stock ikinci eli en fazla 2000-TL eder.İyi,ergonomik gitar ama üzerine manyetik modifiyesi gerekiyor.Daha fazla ödemem gerekseydi gider üzerinde düzgün manyetikler olan farklı bir gitar bakardım. Schecter gibi mesela..

Ben denemeden aldım, bu büyük bir risk. Gitarın sapını çok sevdim ama siz sevmeyebilirisiniz.

Geri