Butterfly Effect / Kelebek Etkisi I-II

tek kelimeyle harikaydı!!! çok güzel bi konu we çok güzel oynanmış!! tam 4 kez seyrettim daha da seyredebilirim!! izlemeyenler en kısa zamanda izlesin bence çok şey kaçırıosunuz çünkü!!

Ya İTÜde okuyan bir arkadaş anlatmıştı.Gülsemmi ağlasammı..

Yanında muhabbet eden birkaç gencin laflarına kulak misafiri olmuş.Gencin kurduğu cümle:

Abi 13. izleyişimde filmi anlayabildim.

Ne denebilirki..

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

abi harika bi film yaaa
hele filmin sonunda ki Oasis'in stop crying your heart out parçası ile birlikte damar sahne...
süper yaaaa...
izlemeyenler edinsin lütfenn

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

filmi ilk sinemada izlemiştim.
sonrasında aileme de ballandıra ballandıra anlattım.
bir heyecan, bir izleme hevesi,
gittik vcd sini aldık çıktığında.
ben ilk defa izliyormuş gibi her anında heyecan duyuyordum.
ablamlar da etkilenmişti belli.
ama filmin bittiği an dumur oldum :D
film bitti ve herkes ; ''vay beeeee'' dedi
''nasıldı?'' diye sordum. herkes birbirine bakmaya başladı.
bunlar demezler mi ''ee bitti dimi? nooldu sonunda? naaptı şimdi bu çocuk? '' :D
anlaşılması güç oldu onlar için biraz. ama bi yarım saatlik uğraşım sonucunda hepsi idrak ettiler konuyu ;)

bende iz bırakan nadir filmlerden biri........

oykutonik demiş ki:
Daishuman demiş ki:
Asthın Kutcheri bana sevdiren film olmuştur..bundan önce kıl oluyodum o herife(punk`d falan)

ben de punk`d 'deki sunucuğuna hayrandım :D
bi adama embesillik anca bu kadar yakışır yaa.. dalga geçmiyorum gerçekten yakışıyor ashton'a :D

Öykü bi bu konuda anlaşamadık seninle..adam itici ya o mimikler falan..ama filmde harika rol yapmış bişey diyemem...sana yasaklıyorum punk`d izlemeyi :twisted: :twisted: :twisted:

Daishuman demiş ki:
oykutonik demiş ki:
Daishuman demiş ki:
Asthın Kutcheri bana sevdiren film olmuştur..bundan önce kıl oluyodum o herife(punk`d falan)

ben de punk`d 'deki sunucuğuna hayrandım :D
bi adama embesillik anca bu kadar yakışır yaa.. dalga geçmiyorum gerçekten yakışıyor ashton'a :D

Öykü bi bu konuda anlaşamadık seninle..adam itici ya o mimikler falan..ama filmde harika rol yapmış bişey diyemem...sana yasaklıyorum punk`d izlemeyi :twisted: :twisted: :twisted:

ooldu paşam başka istek? :LOL:
bak konu saptı yine sayende... :D
sözün özü, ya da özün sözü gerçekten çok kafa yorularak yapılmış bir filmdi... sahneleri idrak etmekte bi ara zorlandım bile...

(sen atlama hemen lütfen daishuman :LOL: )

Geri