Butterfly Effect / Kelebek Etkisi I-II

bu film kadar süper bir film bilmiyorum ya benim yazılarım siliniyo bu kadar mı türkçeyi kötü kullanıyorum..? neyse filme geri dönelim kurgusu zaten olagan üstü nasıl düşünmüş adamlar anlamadım doğrusu hakkaten izlediğim en iyi filmlerden bitanesi ... tek kelimeyle muhteşem izlemeyen varsa muhakkak izlesin derim...:))

oykutonik demiş ki:
Daishuman demiş ki:
oykutonik demiş ki:
Daishuman demiş ki:
Asthın Kutcheri bana sevdiren film olmuştur..bundan önce kıl oluyodum o herife(punk`d falan)

ben de punk`d 'deki sunucuğuna hayrandım :D
bi adama embesillik anca bu kadar yakışır yaa.. dalga geçmiyorum gerçekten yakışıyor ashton'a :D

Öykü bi bu konuda anlaşamadık seninle..adam itici ya o mimikler falan..ama filmde harika rol yapmış bişey diyemem...sana yasaklıyorum punk`d izlemeyi :twisted: :twisted: :twisted:

ooldu paşam başka istek? :LOL:
bak konu saptı yine sayende... :D
sözün özü, ya da özün sözü gerçekten çok kafa yorularak yapılmış bir filmdi... sahneleri idrak etmekte bi ara zorlandım bile...

(sen atlama hemen lütfen daishuman :LOL: )

sahnelerde bence anlaşılması......aa pardon uyarını okumamışım.. :LOL: :LOL:

Her ne kadar senaryosu akıllıca bir dönüşüme hizmet etse de,filmi beğenmedim...

Oyunculuk performansları da bunun en büyük nedenlerinden biri...

Öyle sahneler var ki;böyle oyunculuk mu olur dedirttiren...

Ağızlarda neden bu kadar ün yaptığını anlayabilmiş değilim..

WALLA BU FİLM UNUTULMAZLAR ARASINDA...BENCEDE SENARİSTİ KUTLAMAK LAZIM.YA FİLMDE BAZI SAHNELERDE GÜLMEKTEN KARNIMA AÐRILAR GİRDİ, BAZI SAHNELERDE TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLDU BAZI SAHNELERDE AÐLAMAMAK İÇİN KENDİMİ ZOR TUTTUM.İŞTE İYİ Bİ FİLM BÖYLE OLMALI.BÜTÜN DUYGULARI İÇERMELİ.SÜPPER!!! ;)

bir yerde okumuştum, bir kelebeğin kanat çırpmasıyla binlerce kilometre uzaklıkta kasırga oluşma ihtimali 10 milyonda 2 imiş(ya da ona benzer bir oran. bilmiyorum). yani imkansız değil :D
izlediğim en iyi psikoloji filmlerinden. aynı zamanda eştın kaçır ın iyi filmlerinden :D
beklenmedik bir sonu var filmin. son sahnede çocuğun kıza selam vereceğini düşünüyorsunuz, ama olmuyor...
buna benzer bir film için: Run Lola Run

olay örgüsü güzel ama oyunculuktan kaynaklanan bi yapaylık,bi acayip bi ruh var sanki..çok da kötü diyemem ama bu kadar çok beğenilmesine anlam veremiyorum açıkçası.

Bu filmde beni ve sanıyorum başkalarını etliyen sanıyorumki hayatı etkilemesidir...

Bu filmi lik izlediğim zamandan sonra yaklaşık 2 hafta falan normalde aldırış etmiceğim bişeyi yaparken bunun ilerde benimiçin nelere malolabiliceğni falan düşünmüştüm...yada öle bişey işte

tabi ya insan düşünüyor gerilere gidip ben şunu yapmasaydım şuan ne olurdu çünkü yaptığımız şeyler hayatımızın yönlerini değiştiriyor.harika bir filmdi. :!:

Feronia demiş ki:
Her ne kadar senaryosu akıllıca bir dönüşüme hizmet etse de,filmi beğenmedim...

Oyunculuk performansları da bunun en büyük nedenlerinden biri...

Öyle sahneler var ki;böyle oyunculuk mu olur dedirttiren...

Ağızlarda neden bu kadar ün yaptığını anlayabilmiş değilim..

Haklısın film iyi ama oyunculuk bencede yok!En iyi oynayan bence;Kızın kardeşi vardıya.Adı neydi unuttum ama küçük hali.Ufaklık hepsine taş çıkarıyor walla :D

Haklısın valla hele sinema çıkışında bi herifi dövüşü vardı ya ona bitmiştim hatta dedim acaba dublör olarak 140 cm'lik bi çinli falanmı oynattılar sonra çocuk geri dönüp baktı hırs ve nefret dolu bi bakışı vardı sonra dedim bu çocuk "The Godfather"da başrolü bile oynar

Traa demiş ki:
Haklısın valla hele sinema çıkışında bi herifi dövüşü vardı ya ona bitmiştim hatta dedim acaba dublör olarak 140 cm'lik bi çinli falanmı oynattılar sonra çocuk geri dönüp baktı hırs ve nefret dolu bi bakışı vardı sonra dedim bu çocuk "The Godfather"da başrolü bile oynar

Benimde en beğendiğim yerlerinden biridir.İyi oynamış çocuk

the.butterfly.effect.jpg

butterfly-effect1.JPG

butterfly-effect2.JPG

thebutterflyeffectpic.jpg

e-go_o_the_butterfly_effect.jpg

osudovy_dotek_5.jpg

osudovy_dotek_3.jpg

osudovy_dotek_2.jpg

005.jpg

butterfly-effect.jpg

butterfly-effect-3.jpg

butterfly-effect-4.jpg

butterfly.jpg

butterfly_effect.jpg

butterfly-effect.jpg

süperrrr bir film bncee.. :)

bnce çok güzel bi filim kurgusuda güzel olmuş oyuncu kadarosuda fena değil.filimi 4 kez faln izledim bnce insanı sıkmıyo ve her izlediğinizde bazı şeylerin farkına daha çok varıyosunuz tabi bunlar beni düşüncelerim

Geri