guitar rig 5 focusrite solo gecikme sorunu kanser oldum

selamlar aylardır bu sorunu çözmeye çalışıyorum. gayet güzel ses alıyorum tüm seçenekleri denedim ama en optimum ayarlarda minimum 22.8 ms gecikmeyi görüyorum bu da duyarak çalamadığım anlamına geliyor bu sorunu bir türlü çözemedim. focusrite'ın kendi sürücüsünü de denedim ama en iyi sonucu asi4alldan aldım. ne yapıcaz?

Guitar rig'de audio ayarlarında kullanılan cihazın Windows Audio vb. yerine Focusrite olduğundan emin olun. Buffer size'ı düşürdükçe gecikme azalacaktır, CPU yetiyorsa 16'ya 32'ye düşürmeyi deneyin. Eğer yine olmuyorsa başka bir program deneyin, aynı sorun olmazsa Guitar Rig'de bir sıkıntı vardır.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Guitar rig'de audio ayarlarında kullanılan cihazın Windows Audio vb. yerine Focusrite olduğundan emin olun. Buffer size'ı düşürdükçe gecikme azalacaktır, CPU yetiyorsa 16'ya 32'ye düşürmeyi deneyin. Eğer yine olmuyorsa başka bir program deneyin, aynı sorun olmazsa Guitar Rig'de bir sıkıntı vardır.
Focusrite'in kendi surucusu kullandigimda programda input ve outlut sinyali alsam da nedense ses alamiyorum. Bufferi 16 yaparak 3-4 ms'ye kadar indirdim ancak ses yok. Asio4allda ses alabiliyorum ama gecikme fazla

Aklıma gelen son çözüm aygıt yöneticisine girip ses kısmındaki Focusrite hariç bütün sürücüleri devre dışı bırakıp denemeniz. Bunun haricinde başka bir gitar programı denemenizi öneriyorum, daha hızlı ve daha kolay bir çözüm olabilir sizin için. Geçici de olsa Neural DSP Archetype programlarını deneyin. 15 gün ücretsiz deneme sunuyor. Aynı sorunu yaşamamanız dileğiyle...

Geri