BAS GİTARA BAŞLAMAK İSTİYORUM

Herkese merhabalar foruma yeni katılmış bulunmaktayım. Bir süredir içimde bas gitara başlama isteği bulunmakta. Bas gitar ve amfi almak istiyorum genellikle rock müzik dinliyorum çalmak istediğim müzik tarzı da rock. Bu yüzden yardımlarınızı bekliyorum. Hangi marka model önerirsiniz bana bas konusunda önderlik yapmanızı istiyorum şimdiden çok teşekkürler...

Bence çok da önemli değil başlangıç modelin, bütçenin yettiği gibi bir şeyler alabilirsin, bir gitara dair detaylara dikkat etmeye ve en küçük farklılıklarla bile rahatsız veya rahat hissetmeye zamanla başlayacaksın nasıl olsa, ama illa bir tavsiye sorarsan ucuz bir Yamaha al derim

Herkese merhabalar foruma yeni katılmış bulunmaktayım. Bir süredir içimde bas gitara başlama isteği bulunmakta. Bas gitar ve amfi almak istiyorum genellikle rock müzik dinliyorum çalmak istediğim müzik tarzı da rock. Bu yüzden yardımlarınızı bekliyorum. Hangi marka model önerirsiniz bana bas konusunda önderlik yapmanızı istiyorum şimdiden çok teşekkürler...
Cort Action veya Sx ve 10 inch kabinli bir bas amfisi ile başlayabilirsin

AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler