Gripin'

HEY!!! HEY!!!! ONEMLİ!!!
Abi 22mayısta Hacettepede olacagınız herkes tarafından biliniyodu fakat resmi web sitenizde 22mayıs Koç Üni yazıo!!

hangisi dogru??

peaceman demiş ki:
istanbul'da başka konserler falan olacak mı peki? lütfeen!!

Bolca olacak..

Hatta programı yazayım..
17 mayıs pazartesi Galatasaray Universitesi
18 mayıs salı Parkorman Unifest -14 unden 18 ine ertelenmisti-
19 mayıs çarşamba Şişli Terakki Lisesi
29 mayıs cumartesi St.Joseph lisesi
29 mayıs cumartesi Rock n Dark Burc Beach
30 mayıs pazar FAF Robert Kolej

bekleriz..
Saygılar sevgiler...

birolnamoğlu demiş ki:
erinch demiş ki:
HEY!!! HEY!!!! ONEMLİ!!!
Abi 22mayısta Hacettepede olacagınız herkes tarafından biliniyodu fakat resmi web sitenizde 22mayıs Koç Üni yazıo!!

hangisi dogru??

2 organizasyonda da problemler çıktığından 22sinde evde oturuyoruz gibi görünüyor :(

Üff Ne ..ktan!! Bu organizasyonları yapanlarla söyle bi güzel oturup konuşmak lazım insanların hayallerini yıkıp durmasınlar..

Azimliyiz Ankaraya geldiğinizde sizinleyiz!!!!
Bu arada album satısları nasıl gidiyo merak ettimde?
(merak etmeyin sadece bir soru muhabbet açmak değil olay=)

Jolly_Roger demiş ki:
ConradMcRAE demiş ki:
Güya rock müzik dinleyicisiyiz,güya Türkiye'de bir şeylerin değişmesini isteyen insanlarız....

!!!

rock müziği öğreniver bi zahmet! gitar giren her müzik rock değildir. senelerdir dilimizde tüy bitti, duvarlar anladı siz anlayamadınız rock müziği!

burasımıdır bunu konuyu tartışmanın yeri sevgili eğitmen arkadaşım.

Jolly_Roger demiş ki:
ConradMcRAE demiş ki:
Güya rock müzik dinleyicisiyiz,güya Türkiye'de bir şeylerin değişmesini isteyen insanlarız....

!!!

rock müziği öğreniver bi zahmet! gitar giren her müzik rock değildir. senelerdir dilimizde tüy bitti, duvarlar anladı siz anlayamadınız rock müziği!

belki de bir kadınları bir de rock muziği anlayamadım..:)
Şaka bir yana Efe dogru soylemiş..Bunu tartışmanın yeri burası değil kanımca.

bır cuma gecesı manga ıle kardes kardes program yaptıklarında ızlemıstım ılk canlı performanslarını,gayet basarılıydı bence...sankı bıraz muse hastalıgı sezılmıstı o gece 4 yada 5 muse coverından sonra :D ellerıne saglık cok guzel bı geceydı gercekten,album de bayaa basarılı,hayat mars ettı bı cok ınsanın ılk dınledıınde kanına dırek gıren bı sarkı bence...bı de eger bı hata yoksa vokalıst bırol namoglu nun unıversıteden 'tabıı yıllar once' alper dıe bı arkadası var su an kanada da,ben grıpın muhabbetı actıımda 'eger bı sekılde ulasabılırsen cok selam soole basarılar dıleklerımle beraber' demıstı,eger dooru bırol namoglu ıse alperın cok selamı var...cok yazdım,ozur,herkes kendıne ıı baksın...

maNgaDj demiş ki:
Jolly_Roger demiş ki:
ConradMcRAE demiş ki:

!!!

burasımıdır bunu konuyu tartışmanın yeri sevgili eğitmen arkadaşım.
rock tanımını yanlış yerlere yakıştırılan her yerde rock tartışılır.

Geri