Gripin'

Album güzel zaten ilk çıktığında almıştım bizim atolyede takıyorum müzik setine dinletiyorum herkese şikayetçi olan yok hoşlarınada gidiyor..
Tekrar ellerinize sağlık..
Albümün söz olayına gelirsek bence çok fazla mesaj veriliyor..
Yani
"bak şöle yap, şuna takma, böle yaparsan şöle olur"
gibisinden..
Birdahaki albumunuzde yada şarkılarınızda bunları daha aza indirseniz daha mı iyi olur..En azından bir deneyip çıkan sonuç üzerinde biraz tartışırsınız..
Herşey Gripin'in müziğine 3 katması 5 katması 10 katması için..
Başarılarınızın devamını diliyorum..

erinch demiş ki:
Album güzel zaten ilk çıktığında almıştım bizim atolyede takıyorum müzik setine dinletiyorum herkese şikayetçi olan yok hoşlarınada gidiyor..
Tekrar ellerinize sağlık..
Albümün söz olayına gelirsek bence çok fazla mesaj veriliyor..
Yani
"bak şöle yap, şuna takma, böle yaparsan şöle olur"
gibisinden..
Birdahaki albumunuzde yada şarkılarınızda bunları daha aza indirseniz daha mı iyi olur..En azından bir deneyip çıkan sonuç üzerinde biraz tartışırsınız..
Herşey Gripin'in müziğine 3 katması 5 katması 10 katması için..
Başarılarınızın devamını diliyorum..

Bir donem biz de buna takmistik.Düşündük taşındık,değiştirmedik.Bu'çok bilmişlik' edası değil.O üzüntü ile kızgınlık ile ve getirdikleri ile yazılmış şeyler.Öyle söylüyor ama 'umursamaz'.Yani 'haberin olsun ' imasında bulunuyor.
Ama bir rahatsız ediciliği var ve ikinci albümde bu kalıpların bu denli fazla olmayacağı kesin.

sözler kayboluyo derken mesela şarkıyı sölerken ne sölediğimin (aynı anda şarkı çalıyoken) farkında olmayıp melodiye kaptırıyorum kendimi sözlerin farkına varamıyorum belki de çok akıcı olduğundan ama söz konusundaki muabbetlere kızıyolar zannedersem

freespirit demiş ki:
sözler kayboluyo derken mesela şarkıyı sölerken ne sölediğimin (aynı anda şarkı çalıyoken) farkında olmayıp melodiye kaptırıyorum kendimi sözlerin farkına varamıyorum belki de çok akıcı olduğundan ama söz konusundaki muabbetlere kızıyolar zannedersem

Hiç bir yoruma kızmak haddimiz değil.Memnun oluyoruz.Yolun başı,yolumuzu yorumlara göre bulmaya çalışacağız.:)

birolnamoğlu demiş ki:
freespirit demiş ki:

Hiç bir yoruma kızmak haddimiz değil.Memnun oluyoruz.Yolun başı,yolumuzu yorumlara göre bulmaya çalışacağız.:)

mutevaziyiz bakıyorum da ;)

Hakkatten sözlerdeki güzellik hissediliyor.Ben begendim albümlerini ama bundan 1 ay öncesinde daha fazla dinlerdim artık dinlemek gelmiyo içimden;yani cabuk eskittim albümü.Biraz cabuk tükettim albümü,ne demek istedigim anlasıldı sanırım!!!

bi insan bu kadar mı tatlı bu kadar mı mütevazi olur ya..birol'dan bahsediyorum..eminimki gruptaki diğer arkadaşlarda çok iyilerdir..cumartesi gecesi bronx'ta versus ile beraber bi ara sahnede seni de görmek çok güzeldi..başarılar..sevgiler saygılar :)

Albümdeki 10 şarkıda "bu benim favori şarkım" denilebilecek düzeyde, belki yenilmişiz denmez o ayrı :p

ama kendi adıma konuşmam gerekirse şu anda piyasadaki en iyi albüm..

albümü hala dinleyemedim aslını isterseniz..ama arkadaşlardan ve dışardan dinlediklerime göre çok güzel bir albüm olmuş ve ayrıca albümün çıkış parçasının boşver olması çok isabetli olmuş..çünkü albümün favori parçası bence..

kaseti ilk çıktığında almıştım ama hala şarkılara alışmış değilim.belkide mor ve ötesini ve gripini bi arada almam hata oldu.birolun sesi çok farklı ve hoş [yanlış anlasılmasın]ama ilk dinlediğimde şarkıları biraz baydı. şimdi alıştım sayılır.veganın solistiyle söyledikleri parça süper :!:

Albüm çok güzel olmu$ ...
En çok yüzümden dü$en bin parçayı beğendim ben
e tabi üç de mükemmel bi $arkı sözleri süper ...
Bir de çok mütevazi insanlar...
Me$hur havalarına girmemeleri de kesinlikle artı bi puan bence...

bence süper bi giriş yaptılar bu albüm camiasına.albüm gerçekten süper.sözler olsun müzik olsun tam oturmuş yerine.gripine başarılar diliyorum.hep böle kalsınlar :D

Geri