Gripin'

Bizim atolye artık şarkılarınızı ezbere biliyor bakıyorumda hepsi bir agızdan desen çalışırken şarkılarınızı söylüyor..
2ay öncesine kadar isimlerinizi bilmiyorlardı şimdi albumlerinizi alıyorlar..
Valla iyi grupsunuz ne diyim...
Ankaraya sonbaharda güzel bir RÜZGAR ile gelin=)-

Ruhuna bile duyurmadan kandirdin aslinda kendini,
Aldatan tek sen misin bir dusun, " agladigin geceyi hatirla" ..

Bir anlik istek, gecer aldaNma..Bitip tukenmez gibi davranma, bir anlik istek, gecer aldaTma !

harika sozler..

Albümü ilk çıktığı günlerden bu yana dinliyorum... bence turkce rock albümlerle fazla kıyaslanamayacak bir albüm. Sözleri bana anlamlı gelen nadir albümlerden ve gruplardan birisi Gripin. Ve yeni albümlerinide bekliyorum açıkçası.. Çünkü bunları ezberledim yenilerinide ezberlemek istiyorum :)...

bu arada Gripin çıkalı bir sene olacak nerdeyse ... Kayseri civarında gezdiklerini bile duymadım ben... ne zaman gelcekler ya.. illaki grubumuzu toplayıp istanbula mı gidelim yani .... nee ? ... :p

Gelin artık kayseriye! kitle sizi bekliyor.. ;)

boşver,üç,yüzümden düşen bin parça,rüzgar bunları çok beğendim.özellikle üç ve yüzümden düşen bin parça favorim.ne diyim tebrik ederim gripini süper albüm yapmışlar daha iyilerinide yapıcaklarına eminim.

galiba 3'ünde ex-bronx'a çıkıomuşsunuz abi? ben konuştum adamla 18 sorunu çıkarmayız sana sen girersin dedi. şansımı denicem giremessem kapıdan dönmek istemiyorum ama :)

tenekecnr demiş ki:
Gripin'in özgün fakat insana dinlerken fazla duygu vermeyen bir grup olduğunu düşünüyorum...

Açıkçası albüm beklediğimden çok daha güzel çıktı, Karışmasın kimseler, yüzümden düşen bin parça ve üç gerçekten çok başarılı şarkılar ayrıca tenekecnr ın aksine bu yıl çıkmış olan en duygu yüklü yerli albüm olduğunu düşünüyorum. Ancak grubun GSL kapanış şenligi ve rockistanbulda dinlediğim üzere cover parçaları çalmaya kendi şarkılarını çalmaktan daha hevesliymiş izlenimine kapıldım. Umarım grubun bu başarısının devamlılığı da olur...

Gripin bence Rock Grup olarak cıkıs yaptıgı anda bu kadar Sevilen bi grup bulmak zor.Önceleri sadece istanbulun bar sakinleri bilirdi(bildigim kadarıyla:) )ama suan oldukca genis bir fan kitlesi war Parcalar ve 2 klip te harika umarım devamı da gelir...

Geri