Gripin'

Hakkaten artık neden Ankara'ya gelmiyosunuz onu anlamadım ? Hep İstanbul hep İstanbul olmaz. Nemden uyuşur insan. Gelin şöyle ciğere kuru hava gitsin biraz.

Öncelikle ve yine hem güzel düşünceleriniz için hem de eleştirileriniz için çok teşekkürler.

Antalya'da bütün yorgunluğumuza rağmen çok keyifli bir gece geçirdik.Orada bulunanlara geç de olsa teşekkür etmek isterim.
Eylül ayından itibaren yeniden çalmaya başlayacağız.
Eylül ayı sonunda İzmir ve Ankara'da çalacağız.Bunun dışında 4 şehirde daha çalmayi planliyoruz ama şehirler ve tarihleri henuz belli değil.
Elimizden geldiğince şehir dışında çalmak istiyoruz.
Umarim olur.

Herkese selamlar sevgiler saygılar

Gripin, Türk Rock Müzik piyasası konusunda beni iyice umutsuzluğa sürükleyen bir topluluk. Besteler başarısız, vokal yeterli değil. İşin kolayına kaçılarak kotarılmış bir albüm izlenimi veriyor baştan sona. Benim için büyük bir hayal kırıklığı oldu Gripin.

Metalmaster demiş ki:
Gripin, Türk Rock Müzik piyasası konusunda beni iyice umutsuzluğa sürükleyen bir topluluk. Besteler başarısız, vokal yeterli değil. İşin kolayına kaçılarak kotarılmış bir albüm izlenimi veriyor baştan sona. Benim için büyük bir hayal kırıklığı oldu Gripin.

Böyle hissettirmesi kötü tabii.
Lakin Türk rock muziği piyasası konusunda bizden yola çıkarak umutsuzluğa kapılmana gerek olduğunu sanmıyorum.
Şahane gruplar var,oluyorlar,olacaklar.Mutlaka biri sana umut verecektir.
diye düşüüyorum..

Çok uzun bir süredir Türk Rock ve Metal piyasasının göbeğinde olan bir dinleyici olarak, her beş albümden (ya da promo kayıttan) birinin umut verici olduğunu söyleyebilirim. Gittikçe kötüye gidiyoruz.

Gripin'in albüm yorumunu dergide yazdıktan sonra, ağır mailler aldım. Ve hepsine Kramp'ın "Lan N'oldu?"sunu dinlemelerini söyledim.

Umarım anlatabiliyorumdur.

gripin, kurban, teoman, şebnem ferah, mor ve ötesi, athena, aslı, direc-t, demir demirkan, ogün sanlısoy ve daha hatırtlayamadığım bir sürü albüm çıktı yakın zamanlarda ya da o civarlarda, hiçbiri de boş değil, çok güvendiğim manga, çilekeş, sürgün gibi grupların çalışmaları devam ediyor, türk rock müziğine güvenim sonsuzdur.

şimdi eleştiri olumlu ya da olumsuz olsun doğru dürüst yapıldığı sürece ilerleme sağlar, tabi ki ağır cevaplar vermek doğru değil, herkesin kendine ait bir fikri var sonuçta; ama o kadar da karamsar olma bence ;)

Kesinlikle Gripin Türk rock piyasasına çok şey katmıştır diye düşünüyorum.Bi kere apayrı bi sond'u var hiç bi gruba benzemiyo.sözlerde gayet iyi.hele 3'ün ve yüzünden düşen bin parça'nın sözleri muhteşem.tebrik ediyorum yani kendilerini.bi tek eleştri yapabilirim o da 'yenilmişiz' parçasını beğenmedim.ama sanırım onada zamanla alışırım

albüm gerçekten güzel ve defalarca dinlememe rağmen kendini hala dinletebiliyor ama ben gripini coverları sayesinde tanımış ve sevmiştim, gripin'in coverlarını nasıl dinleyebiliriz, belki bi cover albümü(ki Türkiye için çok zor:) veya sitenize birkaç şarkı eklerseniz sanırım bi çok kişiyi mutlu edersiniz...

birolnamoğlu demiş ki:
Öncelikle ve yine hem güzel düşünceleriniz için hem de eleştirileriniz için çok teşekkürler.

Antalya'da bütün yorgunluğumuza rağmen çok keyifli bir gece geçirdik.Orada bulunanlara geç de olsa teşekkür etmek isterim.
Eylül ayından itibaren yeniden çalmaya başlayacağız.
Eylül ayı sonunda İzmir ve Ankara'da çalacağız.Bunun dışında 4 şehirde daha çalmayi planliyoruz ama şehirler ve tarihleri henuz belli değil.
Elimizden geldiğince şehir dışında çalmak istiyoruz.
Umarim olur.

Herkese selamlar sevgiler saygılar

işte buydu duymak istediğim(yani görmek :D ) ank.a geliyosunuz offf çok mutlu oldum yaa :LOL: bu arada sertsessiz'e sonuna kadar katılıyorum...

Geri