Gripin'

Js demiş ki:
tekrar covera dönmüşler gibi görünüyor, süper coverlar eklemişler ve bu adamlar şarkıları birleştirme işini çok iyi yapıyorlar
ama kendi şarkılarının slow olanları çok sıkıyor

evet coverları gerçekten çok guzel. bitter end, hysteria, pretending ve are you gonna be my girl yaptılar benim izlediğim konserlede.
aslında son ikisini izlediğim soundchecklerde ısınmak için yapmışlardı ama olsun :)

yazın antalya gölgedeki konserinde bulundum albümleri hakkında hiç bi fikrim yoktu dolayısıyla şarkılarına da eşlik edemedim ama evet ben de katılıyorum kavır olayını çok güzel yapıyolar

Mor ve Ötesi, Gripin, Direc-t, Manga

Etkinlik Tarihi
15 Kasım Pazartesi 19:30

Etkinlik Yeri
Yeni Melek Gösteri Merkezi

Bilet Fiyatları
17.000.000 - Kapıda: 20.000.000 TL

:arrow: 18 yaş sınırı yoktur!

27. sayfa..Yazmadan geçmesin..

Nerden başlasam..
Öncelikle Boğaziçi konserinde kimseleri duymadım,belki de duyamadım..

Çok keyifli bir konserdi orada olanlara teşekkürler.
Deniz o gece sahne üzerinde ilk kez bizimle Üç söyledi,ayrı bir keyif verdi.

İlgilenirseniz 1 - 2 haber yazayım .
3.klip Elalem'e ya da Üç e çekilecek,belki de çizilecek..

İrem hanım'ın yazdığı üzere 15 kasım'da yeni melek konseri var.Manga ve direc-t i de mutlaka izleyin eğer daha önce izleme şansınız olmadıysa.
Ve tabii mor ve ötesi..
Ayrıca maNga'nin albümünü dinledim..Gümbür gümbür geliyorlar,haberiniz olsun.Memlekette bugune kadar benzeri yapılmamış bir albüm..Cayır cayır..

Bir de ikinci albüm'de yer alacak parçaların yapımına başladık.Önümüzde 1 yıl var.Umarım birinci albümdeki güzellikleri korur eksikleri de gideririz.

27 kasım da Ankara'da olacağımızı tekrar hatırlatıyorum
Hepiniz sağlıcakla kalın..

Ya şu ist.teki konserler ank.da olsa olmuyo dimi?!:(
Giderirsiniz mutlaka...zaten çok fazla yoktu eminim daha başarılı bir albüm olacaktır ki hikayeler anlatıldı'dan daha başarılısı da tadından yenmez hani....
27 Kasımda Ank.da olacaksınız ama biz Manhattan'da olamicaz... kapısında güvenliğe yalvarırken görebilirsiniz....

birolnamoğlu demiş ki:
İlgilenirseniz 1 - 2 haber yazayım .
3.klip Elalem'e ya da Üç e çekilecek,belki de çizilecek..

çizim fikrine karşıyım.son dönemde herkes bunu kullanıyor ve daha özgün bir yol bulunabilir klip için.

örneğin;sırf fotograf kareleri kullanabilirsiniz.

Geri