Gripin'

Birol diyo ki klip ya üç'e ya elalem'e çekilecekmiş...
Noolur üç'e çekin gibisinden yalvardım ama Karışmasın Kimseler'den sonra slow bi parçaya çekmeye çekiniyoruz dedi.....

elalem degılde 3e cekılsın bence tabı agar dunya mars ettı olmuyosa.. fotograf olayı bılmıyorum cızım de gusel gelıo bana bı hıkaye koyarlarsa bıde klıbe cızımler fln baya gusel olur

'üç' ün kanıma işlediği an,okulun ilk günü alttan aldığım dersler yüzünden tanımadığım bir sürü 2. sınıfın arasında kaybolduğum andır!zaten önceki gece de sarhoş bir halde bağıra bağıra söölemiştim..
^^sen hiç yalnız kalmadın mı
kalabalığın içinde
derdine derman aramadın mı
şişelerin dibinde
sözler sahteymiş çek kendini adım adım
yüzler belliymiş yağmurlarda aradığın
bulamadığın!(deniz de var ;) )^^

albümü almadım hala ama ii hafta içinde ankaraya (yannış deilse eer) manhattan'a geliyolarmış. madem albümümüz yok, canlı dinleriz biz de :LOL:

dün akşamki konserde gripin de vardı.2. canlı izleyişim onları...ben çok beğeniyorum şarkılarını ve performanslarını... yaptıkları coverlerı da beğeniyorum... inşallah böyle devam ederler.onları dinleyen ve seven insanların güvenini kaybetmezler.

dün muhteşemlerdi. önceden 4 kez izlemiştim. ama dunku konserde performansları gerçekten mukemmeldi. sesimin kısılmasının nedeni diyebilirim kısaca gripin için :)
birol su için sağol bu arada ;)

dün geceki konser çok güzeldi.Harder to breathe çok güzel bir süpriz oldu.Ama bir daha uzun bir süre konsere gidemeyeceğim için hevesim kursağımda kaldı:) Kısa geldi.. Yetmedi:)...

windsurf23 demiş ki:
inşallah bazı gruplara benzeyip de magazin basınına çıkmazlar de, artist bakışlarla şarkı söylemezler, ilk kitlesinin güvenini hiç kaybetmezler de...

Evet inşallah bu 2. defa başımıza gelmez....
ve ilerde "ayy Murat -Gripin'in gitarCIsı- çok yakışıklııı yıkılıyooo" diye bağıranlar olmaz!!!
Konser çok çok çok iyiydi ilk defa canlı izledim ve çok beğendim....
Hep böyle olsunlar hatta kendilerini de aşsınlar :D
Sonuna kadar arkalarındayızz!!!! :D

gripinin bir eksiği var galibaaa oda
parçalarda biraz heycan eksik
tamam heppsi çok güzel ama insanı
tam olarak bu dünyadan koparmaya yetmiyoo
ama bide canlı dinlemek lazım

Geri