Gripin'

evet ist içinde geçerli bence
gripin konseri olsa super olurr
bend,de son alnbumu var her gun nerdeyse dinliyorum ve hiç bıkmadan
ama encok cok kısa sarkısını defalarca dınlıyorum

birolnamoğlu demiş ki:
tamambocegi demiş ki:
ee konserler hep ankara istanbul ve bazı belirgin yerlerdemi olacak başka yerler düşünülmüomu(mesela izmit)

Dusunmez miyiz !!Nereye cagirilirsak oraya geliriz..Aralik sonunda ya da ocak basinda Bursa Resimli Bar konserimiz olacak..Bildigim kadari ile kesinlesti.Bir de İzmir'imiz var..Ankara ya sikca gidecegiz gibi gorunuyor.
Her yere gidelim,gorelim,calalim..Gonul baska ne ister ki:) ..
eeee hala izmit geçmio ... çağırıyorum.. gripini canlı dinlemeyi çok istiyorum ve isteyen birçok kişi olduğuna eminim

hehe sitede ank. tayfası çoğunlukta aslen :)

en son gripin ankara konserinin üzerinden baya bi geçti hatta limondan sonra manhatanda bir konser olmuş, işletme nasıl duyurduysa artık, hiç haberimiz olmadı..

kısacası..

bekliyoruz.. :)

durma diye bir şarkılarını dinledim sözleri hoşuma gitti şarkı fena değil klavye çok güzrel olmuş vokal bazı yerlerde çok tatlı söylüyor ama sadece albüm çıkardıkları için türkrock a ait oldujklarını düşünmüyorum bence amatör bir grupsunuz hala ama çok iyisiniz ama bence bu işler bu kadar basit değil yani sevgiler

s_hifty demiş ki:
durma diye bir şarkılarını dinledim sözleri hoşuma gitti şarkı fena değil klavye çok güzrel olmuş vokal bazı yerlerde çok tatlı söylüyor ama sadece albüm çıkardıkları için türkrock a ait oldujklarını düşünmüyorum bence amatör bir grupsunuz hala ama çok iyisiniz ama bence bu işler bu kadar basit değil yani sevgiler

Amatör ya da profesyonel olmak,Turk rock a ait olmak ya da olmamak..Bunlari bilmiyorum,bunlar sizin yorumlarınıza kamış mevhumlar ve yorum yapan herkese saygı duyuyorum..Açıkçası ilgilendiğim noktalar bunlar değil.
Albumu,şarkılardan her hangi birini,herhangi bir satiri ya da melodiyi başka hayatlara yerleştirebilmek,paylaşabilmek benim - ve hatta bizim -derdimiz.Nasil bir muzikten hoslaniyorsak,nasil hayatlar,aşklar,dostluklar yaşamışsak onları anlatmaktı amacımız.
Daha güzel olabilirdi mutlaka.Eksiklerimiz var..Her sey in daha iyisi vardir..Ama biz hedefimize ulaştık.Çok kısa bir surede (45 gun ) kaydını , mixini bitirdik.(Haluk Kurosman a saygılar sevgiler.)Yayınladık..

Neyse..Asil onemli konuyu atladim..Benim bildigim kadarı ile 'durma' diye bir şarkımız yok..Çocuklar beni hipnotize edip söyletmiş ve bugune kadar saklamış olabilirler..:)

Şakası bir yana 'durma' kimindir,merak ettim..öğrenip benimle paylaşırsan sevinirim.

Herkese saygılar,sevgiler...

Geri