Gripin'

???Başımız ağrıdığında ne alırız??? bu ne abi ya bu grup sahneye böylemi çağırılır dün sunucu felaketi yaşandı yedikulede ama GRİPİN oldukça iyiydi bence her ne kadar erken indirmeye çalışsalarda birol yapacağını yaptı...

ya dün sahnesi kötü diyebileceğim kimse yok gibiydi zaten gripin de gayet güzeldi....soğuktu bi de çok soğuktu saat 7'e kadar dayanabildim....

Sahnede fazla kalmama sebepleri bence Pamela'nın gelmesi ve hasta olması veya Esra Kahraman'ın sahnede çok fazla kalması,Walla o gün sanki kendimi Esra konserinde gibi hissettim...Keşke 2 şarkı söyleyip gitseydide Gripin'i daha fazla dinleseydik...

Evet zaten alt gurup kavramı gibi bir olay söz konusu bile değildi...... neden öyle bir şey yaptılar bilmiyorum ama esra kahraman'ın sahnede o kadar çok kalmasına aşırı gıcık oldum..... zaten sevmem!!....

esra çilekeş gelemediği için çok kaldı sanırım ve kaldığı sürece sinir etti üstüne giripinin az durması çok sinir bozucuydu.
evet ele güne karşı iyiydi.2 albümde cover bir parça olursa sanırım ele güne karşı olur.

aa evet o sarkı manyak..karısmasın kimseler bize.ben ilk bu gripini ararken milletin aptal esprilerine maruz kalmıstım.gripin yok aspirin versek falan diye.ııyyk!!:))))))

Geri