Gripin'

hayır ya, sanatolia! biletix in sitesinde SANATOLİA yazıyodu, okul gazetesinede böle geçirdik! yapmayın ya!

ayrıca konsere gidicektim..! heey!

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

voo-doo demiş ki:
birolnamoğlu demiş ki:
voo-doo demiş ki:
ya simdi sanatolia var mı yok mu?bu haftaicinde bilet almam gerek artıkkkk!!! tabi daha gidicek adam bulamadım ama bulurum elbet ;)

sanatolia degil..mekan yine degismis ve sonuc olarak Çnakaya Venue imiş.Sevgili Manga da çalacak o gece.
aa evet manga yı biliyodum da tarih ne?19 mart mı yine?
Tarih yine 19 mart çankaya venue'de gripin&manga sahne alacak ve yaş sınırı var....

BEST 2004 AVRUPA NIN EN İYİ 2. PROJESİ

"HEPATİTSİZ BİR DÜNYA İÇİN EL ELE"

MANGA & GRİPİN
ve
Grup Sentez Konseri...

Tarih :23 Mart Çarşamba

Yer :Kemancı Rock Bar da...

Saat : 20.30

Giriş : 12,5 YTL (bir yerli içki dahil)

İletişim İçin :

Önder : 0 535 725 14 62 capone08@e-kolay.net

Mustafa : 0542 255 53 75

Cem : 0 544 783 04 77

afiş için
www.atakoyrotaract.org

evet hiç biryerde afiş yok!eğer öyle bir konser varsa ne mutlu bize!geleceğin reklamcısı olarak bu organizatörleri kınıyorum....adam gibi reklam yapın kardeşim sona neden dolmadı diye sorarsınız kendinize ki nafiledir artık!

birolnamoğlu demiş ki:
voo-doo demiş ki:
ya simdi sanatolia var mı yok mu?bu haftaicinde bilet almam gerek artıkkkk!!! tabi daha gidicek adam bulamadım ama bulurum elbet ;)

sanatolia degil..mekan yine degismis ve sonuc olarak Çnakaya Venue imiş.Sevgili Manga da çalacak o gece.

Yaa çok güsel bi konser olcak gripin+manga :dans İnsallah ben de arkadaslarla orada olacağım ;)

:arrow: Gripin..Gercekten cok basarılı bir grup..Albümleri de cok iyi..Saat üç,karışmasın kimseler,boşver..Süper parcalar yaa :alkıs

Cumartesini iple çekiyorum..
Gripinime bak be!
gene manga ile bi featuring yaparlar sahnede..
Ben Gripin için ordayım o gece heyyyt..!
Gitmişkende bi Manga atarız, ne de olsa zamanın da dinlemişliğimiz, begenmişliğimiz var, Ankara'nın güzel gruplarından birisi olarak ,her ne kadar değiştikleri söylensede, dinlemek iyidir..

Ama Gripin yani=)-

Geri