Gripin'

sizleri ceyhun yılmazda izledim ve gerçekten size olan sevgim kat kat arttı,klip şarkınızın canlı yorumunada bayıldım,demekki ben sizin klibi sevmemişim,belkide hep aynı şeyleri izlemekten bıktım,fırsat bulursam albümünüzü alacağım
hepiniz sempatik adamlarsınız başarılar

evet bencede hayat mars etti süper bi şarkı,özellikle depresif ruh halindeysen süperr ama mutlu günündeysen ve şarkıyı dinlersen depresyona giriyosunnn =)) bana öle oldu kaç kere...

yok yok dayak felan yemedim, gitmedim çünkü taxim daha tatlı geldi.. nasolsa istanbul burası konser çok:) 22sindeki akustik konser haberini dream'delerken söylemişlerdi evet.. bakalım gideriz belki..

ya bnm de son günlerde bıkmadan dinlediim bi albüm boşwer ve hayat mars etti çok hoşuma gidiyoo süper bi albüm benje..

hillia demiş ki:
Arkadaşlar;
GRGDN ve Sony BMG işbirliği ile hazırlanan " hikayeler anlatıldı 2.baskı" ismiyle piyasaya tekrar sunuluyor. CD'de yepyeni 2 şarkının, ilk albümdeki 8 şarkının akustik versiyonları ve konser kayıtlarının bulunduğu ikinci bir cd mevcut.
Duyurulur..

bu zaten çoktan çıkmadı mı? bu mesajın tarihi ne? :|

euheuheu....
gülsem mi ağlasam mı?! ya da banane deyip geçsem mi?
trajikomik bir olayla karşı karşıya kaldım da..
kral tv'de top 10 mudur 20 midir ne naneyse...
gripin-elalem parçasıyla 9 numara, hemen arkasından izzet yıldızhan geliyooorrr.....
ya kusura bakmayın da ben koptum şu an : ))))))))

ElfendeR demiş ki:
euheuheu....
gripin-elalem parçasıyla 9 numara, hemen arkasından izzet yıldızhan geliyooorrr.....

aynı hissiyatı ben de paylaşıyorum..

birolnamoğlu demiş ki:
ElfendeR demiş ki:
euheuheu....

aynı hissiyatı ben de paylaşıyorum..

:) ne tesadüf.. insan ne diyeceğini şaşırıyor..

bu arada 12sindeki levent gösteri merkeziyle ilgili yorum yapmamış kimse ben kısa bi özet geçiyim..
gripinin performansı süperdi.. ses falan muhteşem geliyordu.. acaip kaliteli bir performans oldu yani.. ayrıca olaysız da bir konser oldu.. bir de klibin ne çok işe yaradığını gördüm o gün.. elalem başlar başlamaz sahne önü iki kat doldu.. birol'un "siLicem gelmişi geçmişi" kısmını seyirciye söyletmesi de baya bi coşturdu millet:)
ele güne ve sarışınım yine çok süperdi..

ama birol, neden daha gençsin'i söylemiyosun?? acaip süper bi parça.. ben onla kaç gripin fanı yarattım yaw:) bence konserlerde söylesen mükemmel olur, hakkaten manyak güzel bi şarkı!

adamların eski bi klibi var... solistleri normalde gitar çalar ama bu klipte çalmamış...son klipte de gitar çalıyo... bizim ki hemen hikayeyi yazıyo ''efenim solistleri son albüme kadar gitar çalmayı bilmiyodu ama öğrendi...'' dumura uğruyo insan doğal olarak... naparsınız...

Geri