Gripin'

bence de "karışmasın kimseler"dir o dediğin.. süper parça yaa:)
sözler şöyle mi?:
sen meleğim
hiç durmadan ağlardın niye??
gitme demedim
bağlanmaktan korkarsın diye
can yeleğim
karışmasın kimseler bize!!

oggy demiş ki:
-maNga_ruleZz- demiş ki:
oggy demiş ki:
bence çok güzel bir. grup albimleride çok sağlam. özellikle hikayeler anlatıldı çok güzel
albümü mü kastettin yoksa şarkı olarak boşver'i mi merak ettim bak:)

hehe sağol dostum :) evet bosver şarkısını kastettim. bende şarkılar track diye geçiyo ve şarkıların isimlerini bilmiyorum. hikayeler anlatıldı die biliyodum bu şarkıyı.

rica ederim.. ne demek:)
boşver de kalite parçadır.. evren'in eseri:)
ama bir şey dikkatimi çekti sende şarkılar track diye geçiyosa bir korsan durumu söz konusu sanırım..
bir kere tekrarlıyorum:
KORSANa HAYIRR!!
*akustik kaydını da tavsiye ederim.. girişindeki gitar süper..

bu grup cidden süper birolun vokali süper ötesi :alkıs bi arkadaşım sayesinde uzun zaman önce dinlemiştim daha albümleri çıkmamıştı ama şimdi albümleri sonunda arşivimde o da başka bi arkadaşım sayesinde :LOL: geç kaldım almakta ama olsun aldım ya :LOL: ve boşver diyorum başka bişey demiyorum :taptim hayat ta hep mars ediyo zaten :bilmem

:)
arkadaş süper ya..
ben de aynen o şekilde maNga'nın albümde olmayan bi şarkısını dinledim.. tadı bi başka oluyo:)
benim arşivime konser gidişi girmişti.. iyiki de girmiş.. o gün gripin oldum ben de:)

-maNga_ruleZz- demiş ki:
:)
arkadaş süper ya..
ben de aynen o şekilde maNga'nın albümde olmayan bi şarkısını dinledim.. tadı bi başka oluyo:)
benim arşivime konser gidişi girmişti.. iyiki de girmiş.. o gün gripin oldum ben de:)
ya cidden başka oluyo daha albüm yapmadan keşmetmek ;) bi de bu tarz grupların albümleri korkutuyo sonuçta canlı performanslarını biliyosun acaba albümde böyle ii olcak mı diye düşünüyosun gripin in albüm de ii olmuş yanıltmadılar umarım hep böyle ii olurlar (yoksa süper mi demeliydim:)

ya gripin in bir şarkısı daha var şuan adını çıkaramıyorum..başlangıcı aynı "incubus" un "pardon me" şarkısına benziyor..hatta kaç kere ben karıştırdım..

birol'un sesi şu ana kadar duyduğum en enteresan vokallerden biri.. çalıntı şarkı meselesini fazla büyütmeyelim, binlerce şarkı var, birbirine benzeyebiliyo.. çalıntı ağır bir laf değil mi?

Geri