Gripin'

kesinlikle ya:)
ve asıl güzel olan tamamen farklı bi ton falan var sesinde.. ama sesini en güzel gösterdiği şarkı bence "karışmasın kimseler".. tabi akustikte değil; onda bütün şarkılarda konuşturmuş sesini birol
:)

chris_cornell demiş ki:
ya bi sarkısı dah vardı gripin adını su an cıkaramııorm girisi aynı incubus pardon me ye benziordu hatta karıstırmıstım...
sanırım bosver sarkısından bahsediyorsun... albumun ilk sarkısı...

Yönetici Uyarısı: Mesajınız yönetici tarafından düzeltilmiştir.

Bana kalırsa ''Rüzgar'' ın akustik versiyonunun girişinden bahsediyor ve çok haklı.Kayıt esnasında farkedememiz cok fena..Kayıtlar emprovize ve biraz da acele oldugu icin gozumuzden kactı sanırım.Öyle bir arpej olmayabilirdi..
''Elalem'' - ''Hayatı Yaşa' ilişkisine pek katılmıyorum ama..Vuruşlar aynı olabilir..Başka bir şey değil..

-maNga_ruleZz- demiş ki:
kesinlikle ya:)
ve asıl güzel olan tamamen farklı bi ton falan var sesinde.. ama sesini en güzel gösterdiği şarkı bence "karışmasın kimseler".. tabi akustikte değil; onda bütün şarkılarda konuşturmuş sesini birol

Arkadaşlar tekrar çok teşekkürler güzel düşünceler için..İnsan utanıyor,çekiniyor..Garip oluyor.

Bir yandan Gripin II ile uğraşıyoruz harıl harıl..Ve diğer yandan konserlerin alayına bekliyoruz..www.rokofest.com programın yazılı oldugu web sitesi.

Sevgiler saygılar...

rica ederiz efendim ne demek.. :p
kolay mı sizin gibi iyi insanlara raslamak bu piyasada..:)
evet gripin II yi heyecanla bekliyoruz, kolaylar gelsin ve çabuk da gelsin ama..
rokofest yarın başlıyomuş.. hadi bakalım.. güzel bi turne olucak..
süper süper!
gripin +1lerden de sevgiler ve saygılar
cok cokh

Gripin albümü gerçekten çok güzel.Açıkçası 2.baskısı aldım.Şimdi de niye ilk keşfedenlerden biri ben değilim diye pişmanım.Ve de şarkılar çok güzel bu albüm satmasa da ii bir albüm.

-maNga_ruleZz- demiş ki:
birolnamoğlu demiş ki:
9 Ağustos Salı Ankara O.D.T.Ü Çim Anfi
Böyle bir program görünüyor..Manga ve Göksel ile birlikte..

demiş birol..
e zaten bilindiği üzere bu konserler "rokofest" kapsamında gerçekleşiyo:)
birol da azıcık bilirkişi sayılır hani;p
:D :D
Heheh teşekkür ederim ;) Okumamıştım da geçmiş sayfaları :p
Peki bilet fiyatları konusunda herhangi bir bilgi var mı??

fulya_m_o_r demiş ki:
-maNga_ruleZz- demiş ki:
birolnamoğlu demiş ki:
9 Ağustos Salı Ankara O.D.T.Ü Çim Anfi
Böyle bir program görünüyor..Manga ve Göksel ile birlikte..

demiş birol..
e zaten bilindiği üzere bu konserler "rokofest" kapsamında gerçekleşiyo:)
birol da azıcık bilirkişi sayılır hani;p
:D :D
Heheh teşekkür ederim ;) Okumamıştım da geçmiş sayfaları :p
Peki bilet fiyatları konusunda herhangi bir bilgi var mı??
evet benim de bilet konusunda bildiğim tek şey 5 roko yiyenin girebildiği:)) olmazsa sen başla.. son günde çok yemek zorunda kalıp da sesin falan gitmesin;)

Geri