Gripin'

adamların bütün şarkıları çok güzel!bence elalem, albümdeki parçalara göre vasat yani albümde çok daha iyi şarkılar var ve yavaş şarkıları daha iyi oluyo bence.şu an duvarımda gripin'n sözleri yazılı çünkü şarkı sözleri de çok iyi!

adamların bütün şarkıları çok güzel!bence elalem, albümdeki parçalara göre vasat yani albümde çok daha iyi şarkılar var ve yavaş şarkıları daha iyi oluyo bence.şu an duvarımda gripin'n sözleri yazılı çünkü şarkı sözleri de çok iyi!

bence albümdeki bütün şarkılar süper!hatta elelam onlara göre bence vasat.yani albümde çok daha iyi parçalar var!şu an duvarımda gripin'n sözleri yazılı çünkü şarkı sözleri de bi o kadar müthiş!

bende albümü baya sevdim ama rokofest te canlı canlı dinledim sarmadı ya sonra manga bi çıktı yıktı ortalıgı.... aslında birol millete bırakmasa ve şarkıları slow laştırıp alaturka ezgiler katmasa belki ii bi yorum yapabilirdim

Gripin'i canlı dinlemek bir kısmet olmadı ya..Şöyle bir Ankara'da görmek isterim kendilerini..Canlı performansına giden arkadaşlarım var ve de çok beğenmişler..
Birol'un çok güzel bir sesi var zaten şarkılar da cabası :)
Çok iyi bir albüm olmuş..Açıkçası ben de bir dahaki albümü iple çekiyorum..
Ayrıca akustik albümdeki "Senle yarınım yok ki" ve "Daha Gençsin" şarkıları da harika!
Özellikle "Daha Gençsin" i dinlediğimde acaip huzur doluyor içime.Bunda şarkı sözleri kadar Birol'un sesi de etkili...

sewiorum bu grubu..elalem süper gelsin biri gitssin biri slicem gelmişi geçmişi .. tabi silicem mii s..... mi bilemiorum..:)

ironika demiş ki:
sewiorum bu grubu..elalem süper gelsin biri gitssin biri slicem gelmişi geçmişi .. tabi silicem mii s..... mi bilemiorum..:)

Konserlerimizde sık sık gripin'in çok güzel şarkılarından bazılarını coverlıyoruz.Elalem kadar eğlendiğimiz ve seyircinin eğlendiği bir şarkı yok :) Vallahi biz silicem demiyoruz :D :D

Geri