Gripin'

Hikayeler Anlatıldı 2. Baskı

Arkadaslar ,

gripin 'in yeni albümü cıktı diye haber vermek istiyorum .

Albümün adi "Hikayeler Anlatıldı 2. Baskı"

Tek CD fiyatina çift Cd olarak çıktı album .

Toplam 20 şarkı var albümde . 90 dakika müzik var .

Hikayeler Anlatildi 'nin yani sira yeni sarkilar , sarkilarin gercekten cok ilgi cekecegini düşündügüm akustik yorumlari , konser kayitlarini iceriyor yeni albüm .

2.Cd tamamen canlı olarak kaydedildi . Gerek akustik yorumlar , gerek yeni şarkılar ve konser kayıtları .

GRGDN ve SonyBmg ortaklığında cikan ikinci album ozelligini tasiyor album maNga'dan sonra .

Bu arada lütfen korsan almayiniz .. aldirmayiniz ... alanlari ve satanlari dövünüz ;)

Cift Cd ve guzel bir artwork e sahip olmanin keyfini yasayiniz ..

ve en önemlisi ...

Keyifle Dinleyiniz ... bizler cok keyif alarak hazirladik albümü ..

Haluk Kurosman - GRGDN
(gripin Prodüktörü)

Re: Hikayeler Anlatıldı 2. Baskı

halukkurosman demiş ki:
Arkadaslar ,

gripin 'in yeni albümü cıktı diye haber vermek istiyorum .

Albümün adi "Hikayeler Anlatıldı 2. Baskı"

Tek CD fiyatina çift Cd olarak çıktı album .

Toplam 20 şarkı var albümde . 90 dakika müzik var .

Hikayeler Anlatildi 'nin yani sira yeni sarkilar , sarkilarin gercekten cok ilgi cekecegini düşündügüm akustik yorumlari , konser kayitlarini iceriyor yeni albüm .

2.Cd tamamen canlı olarak kaydedildi . Gerek akustik yorumlar , gerek yeni şarkılar ve konser kayıtları .

GRGDN ve SonyBmg ortaklığında cikan ikinci album ozelligini tasiyor album maNga'dan sonra .

Bu arada lütfen korsan almayiniz .. aldirmayiniz ... alanlari ve satanlari dövünüz ;)

Cift Cd ve guzel bir artwork e sahip olmanin keyfini yasayiniz ..

ve en önemlisi ...

Keyifle Dinleyiniz ... bizler cok keyif alarak hazirladik albümü ..

Haluk Kurosman - GRGDN
(gripin Prodüktörü)

Evet produktor..ve daha fazlası kendisi.
Buradan bir kez daha teşekkürler Haluk Kurosman..

İstanbula gittim ve yeni baskı albümünüzüde aldım hehe sizi çok severek dinliyorum bence piyasadaki en kaliteli grupslardansınız.. Yeni baskıda ki iki yeni şarkıyı da çok begendim elinize sağlık bu şarkılar aklımızda böyle(akustik) mi kalcak yoksa farklı versiyonu yeni albümde olacak mı?
Cd1 zaten daha öncede aldıgımız albüm versiyonu.. Onun hakkında yeterince konuşmutuk zaten, birşey demeye gerek yok..
Cd2 akustik ve canlı versiyonların kayıtları hakkında konuşmak lazım gibi..
Öncelikle akustik versiyonlar müzikler güzel olmuş akustik versiyonlar piyano ile ayrı bir hoş olmuş. Klavye yerine hep piyano kullanılsa nasıl olurdu acaba? Akustiğe çevrilmiş şarkılardan en çok "hayat mars etti"yi sevdim..
Onun dışında yeni iki şarkıyı belirttiğim gibi çok sevdim..Ellerinize sağlık Birde canlı performans kayıtları beni çok etkilemedi konserlerinizde bulunan bir insan olarak.. Şöyleki sizin performans iyi ama kayıtta seyirciler fazla öne çıkmamış heralde pek mekan mikrofonu kullanılmamış gibi benim ankarada izlediğim konserlerde özellikle manhattan konserinde seyirciyle süper bi iletişim vardı hatta Birol baya bi bize söyletmişti şarkıları pek güzeldi böyle şeyler duyarım zannetmiştim nedenini bilmiyorum ama olmadı neyse..
9*90 verdiğime çok memnunum derim ama..
Ellerinize sağlık..
Fiyat da çok uygun bu arada Gripinin albümünü hala edinemeyen insanlar varsa süper bir imkan..
EDİNİN!!

birol tebrik ya:) süper bi vokal ya seninki.. karışmasın kimselerde "gitme" deyişin bi olay..
süper!!..:)
sonunda çıktı albüm..
klip de mükemmel..
başarılar..
izmir olayını da halledin ya.. olmadı maNganın falan peşine takılın bişey yapın ya:p.. canlı performansınızı izlemem lazım çok acil:D
:p

Bu arada akustik versiyondaki vokaller hakkında birşeyler diyecektim unutmuşum dinlerken aklıma geldi; vokallerin inişleri ve çıkışları çok güzel olmamış en azından albümdeki versiyonları daha güzel bu da farklı ama albümdeki kadar sürükleyici değil, can sıkıyor biraz..

"Daha gençsin" nasıl güzel bir şarkıdır yav?!
Sözler ve Müzik acayip güzel olmuş yani ellerinize sağlık Birol, Arda,Murat ve Haluk abilerim çok çok iyi bir iş çıkarmışsınız yav...
HELAL!!
2.nci albüm için süper sinyaller var umarım çok ve çok daha iyi yerlere geleceksiniz..

BUDUR!!!!!!!!!!!!!!!!!
"90 dakkika" kesintisiz dinlenebilecek, yeni parçaların farklı bir tat kattığı keyifli bir albüm.... ("elmacıkların ıslanır, fena mı yanakların allanır" çok hoşuma gitti..=)))
ayrıca fotoğraflr çok hoş, yürekten helal olsun diorum!!!!!

Klibi ben begenmedim albümde kliplik daha çok şarkı varı örneğin "üç" ya da "rüzgar" ama üç'e çok tatlı bi klip çekilebilirdi..
Bu arada Birol bey "Daha gençsin" in klibini ben çekmek istiyorum haberin olsun=)- Çok tatlı fikirler var aklımda, millet böyle izlerken aglayacak=)-

Geri