Gripin'

Albümü almadım ama elalem süper olmuş hem klip hem parça çok tuttum buda alınması gereken albümlerden
ya bu ara turk rockı da patlama yaptı yani alnbüm almaktan battık be kardeşim ama değer yaniii :twisted:

heyoo dokuz eylülmüş.. ama vokal olarak bi rica etsem bize saat öğrensen:) senin nereye gelceğini senden önce biz öğreniyoruz ya:p aman aman gelin de siz:)
isyanını duymuşlar birolcum:)

Ben bir kac gün önce klibin son 1 dakikasini izleyebilim. Sikilarak söyliyorum ki, bastan hic ama hic tanimiyordum Gripin´i. Sadece bir kac kez burda konusu gectiginde okumusutum ama ondan ötesi ??? .

Sunu söyleyebilirim: hem sarkilari hemde klipleri (tabii izledigim kadari ile) tam tamina süper ve harika.

Umarim her sey istediginiz gibi olur. Büyük destek buradan!!!

bende burdan duyup arkadaşa söyledim o da gitti albümü aldı ama dinlemek gene nasip olmadı ki bu baya oluyor. sadece geçen hafta dinlemeye başladım adam gibi tüm albümü sadece karışmasın kimseleri biliyordum. budur dedim.süper vokal cidden ya dinlemedim ben böyle ses. klip izleme imkanım yok televizyonlarda ne yazıkki...
sözlereyse söyleyecek söz yok.müthiş şeyler yazılmış... klip konusunda da rüzgar diyorum tabi.

ya bi de ben tv izleyemiyorum.acaba nerden izleyebilirim klipleri internette???

röportaj da güzel olmuş valla.

hell_in demiş ki:
bende burdan duyup arkadaşa söyledim o da gitti albümü aldı ama dinlemek gene nasip olmadı ki bu baya oluyor. sadece geçen hafta dinlemeye başladım adam gibi tüm albümü sadece karışmasın kimseleri biliyordum. budur dedim.süper vokal cidden ya dinlemedim ben böyle ses. klip izleme imkanım yok televizyonlarda ne yazıkki...
sözlereyse söyleyecek söz yok.müthiş şeyler yazılmış... klip konusunda da rüzgar diyorum tabi.

vokal gercekten super .belki cok guçlu bir ses değil ama gercekten etkileyici..beni dağatıyor dinlerken...

herkes öyle diyo da bence önce boşvere çekilsin..
de bence en önemlisi gripin klip falan çekmeden önce şu dokuz eylül üni.-bahar şenlikleri konserinin ne zaman olduğunu bi de ege'ye de gelip gelmiceklerini söylesinler:)

-maNga_ruleZz- demiş ki:
herkes öyle diyo da bence önce boşvere çekilsin..
de bence en önemlisi gripin klip falan çekmeden önce şu dokuz eylül üni.-bahar şenlikleri konserinin ne zaman olduğunu bi de ege'ye de gelip gelmiceklerini söylesinler:)

18 mayıs gunu 18 00 da 9 Eylul..
o günün gecesinde de Hayal K. var..Yetişecez bir şekilde..

Bugun Dame De Sion a bekleriz dinlemek isteyenleri..

Saygılar Sevgiler...

Gripinden bu albüm için başka klip beklemeyin..
Yeterli bu kadarı. Gelecek albüme kadar bekleyin bence çok daha tatlı şeyler olacak gibi geliyor bana tabi "Daha Gençsin" i ben çekmeyi çok istiyorum, belirtmiştim de Birol bey unutmasın. (buradan söyleyip durmam biraz çocukça ama neyse)
En azından Storyboardlarını gösteririm zamanı geldiğinde=)-
Olmassa da olmaz ama denemeden gecme derim iyi insan=)-
Birol Bey görüşmek üzere

Geri