Gripin'

pazar gunu yeni melekteki konser her ne kadar gunduz olması itibariyle bunyemize ters etki yapsa da muthisti. tum gruplar iyi idi ama kim icin gidersen ona dikkat edersin ya ben en cok gripin i begendim her zamanki gibi :LOL:
bu konserlerin en iyi tarafı yeni albumu beklerken icinde yer alacak sarkılardan haberdar olmak oluyor ki neredeyse ne seninle ne sensiz i ezberledim az kaldı bir kere daha dinlersem bitmistir :p

cocuklar neseli olduklarında sahnelerine cok yansıyor ...hep boyle olur umarım :)

albümü baştan sona dinleme olayını yaklaşık 4 gün önce gerçekleştirdim... güzel olmuş beyler ellerinize, yüreğinize, beyninize sağlık valla ne diyeyim... hayat mars etti, karışmasın kimseler ve üç özellikle beni etkileyen parçalar oldu... sözler muhteşem... albümün adını duyunca beklentim çok büyük olmuştu... çok etkileyici bir albüm adı ve de çok iddalı bence... ve albümü dinleyince tamamıyla beklediklerimle karşılaştım hatta daha fazlasıyla... hikayeler anlatıldı başlığı altındaki bir albümden de bu parçalar bu sözler çıkmalıydı... beklentilerimin öetesinde bir albüm olması beni çok mutlu etti ve türkiyede müzik adına umudumu kaybetmemem gerektiğine beni bir kez daha ikna etti... yavaş ama emin adımlarla ilerlemeniz ve hakettiğiniz yerde olmanız dileğiyle... en yakın zamanda antalya'ya bekleriz...

sözlerini oldukça sevdiğim ama bazı söz/kelime vs lerin farklı parçalarda tekrarı(misal eskiz hayat[çok kısa, senle yarınım yok ki]) biraz canımı sıkıyor.bilmiyorum belki albüm bütünlüğü çalışması nedeniyle olmuş olabilir. akustik kayıtlar mükemmel, karışmasın kimseler favori, 18 sınırı olmayan bursa konserinde buluşmak dileğiyle. 18 yaş sınırı olursa da uğraşıcağız artık. not:bugün demir demirkan a giremedim yaş sınırından:D

ya ben bı şeyı merak edıyorum eger turkıyede sarkılarda kufur etmek serbest olsaydı sılıcem gelmısı gecmısı gene aynı seklıyle mı dururdu... bu arada gurup bomba baya iyi:)))

levooo demiş ki:
ya ben bı şeyı merak edıyorum eger turkıyede sarkılarda kufur etmek serbest olsaydı sılıcem gelmısı gecmısı gene aynı seklıyle mı dururdu... bu arada gurup bomba baya iyi:)))

ya ben sarkıyı ilk dinledigimde o kısmını senin anlatmaya calıstıgın gibi anlamıstım:) ya nasıl olur falan diyordum ki bu sekilde oldugunu ögrendim :LOL:

açıkcası attığım mesaja grup yelerinden(sanırım sadece birol takılıyor) cevap bekliyorum bir kaç gündür, aslında tam olarak neye cevap beklediğimi de bilmiyorum. benden sonra msj atan var mı diye hep bakıyorum. az önce heyecanlandım ama boşa imiş. neyse hala bekliyorum:D

mersinden_ersin demiş ki:
açıkcası attığım mesaja grup yelerinden(sanırım sadece birol takılıyor) cevap bekliyorum bir kaç gündür, aslında tam olarak neye cevap beklediğimi de bilmiyorum. benden sonra msj atan var mı diye hep bakıyorum. az önce heyecanlandım ama boşa imiş. neyse hala bekliyorum:D

bu aralar yogunlar sanırım ondan kaynaklanan bir durum birol un buralarda gorunmemesi. ama baktıgı an cevap verecektir ...

Geri