jackson sl-1

arkadaslar bir jackson sl-1 almaya calisiyorum. laylaylom la konustum suan jackson la bir sıkıntıları oldugu icin getirtemediklerini soylediler. bu gitari bulabilecegim yada getirtebilecek baska biryer bilen warmı.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
peki internette satan yerler war mesela guitarbargains diye bir site war. ama burdan getirtsem gumruk de sorun yasarmıyım gumruge para vermek vs gibi seyler gerekecekmi.

acumenis demiş ki:
peki internette satan yerler war mesela guitarbargains diye bir site war. ama burdan getirtsem gumruk de sorun yasarmıyım gumruge para vermek vs gibi seyler gerekecekmi.

Yurtdışından bir site aracılığıyla getirirsen baya bir gümrük vs.. vericeksin. LLL konusunda zaten yorum yapmak istemiyorum. Ama bir de forumda getiren insanlar var. Onlara da danışabilirsin. Alım-Satım forumunu bir karıştır. En son ciddi olarak bu işi yapan benim hatırladığım BUENO nickli birisi vardı. İrtibata geç, onlar sana daha doğru bilgiler verebilirler.

Bir de kişisel sorularını sabit başlıklara sorarsan daha iyi cevap alırsın. Çünkü bu başlık forum kurallarına aykırı olduğu için kilitlenecek yakında.

Geri