Fırtına [Metal - Ank]

Saolasın kaancım... Sizdende daha iyi bu sefer kendi parçanızla demo bekliyoruz...

Evet arkadaşlar başka dinleyen yok mu demoyu ???

Bekliyoruz yorumlarınızı... Yorumlarınız çok önemli bizim için...

cantu'cum demonuz super!! yanı bundan oncekıyle karsılastrırsak baya bı gelısme var soundlar daha da oturmus herseyıyle super bı demo cıkmıs ortaya.. konser hakkında bısıler yazamadım ama konser de bayagı ıyıydı aksaklıklar her zaman olur.. bozuntuya vermeden tam gaz devam etmenız sızın gıderek profesyonellestıgınızı gosterıyor.. devamnı dılıyorum :deli ;)

ultraviolet demiş ki:
cantu'cum demonuz super!! yanı bundan oncekıyle karsılastrırsak baya bı gelısme var soundlar daha da oturmus herseyıyle super bı demo cıkmıs ortaya.. konser hakkında bısıler yazamadım ama konser de bayagı ıyıydı aksaklıklar her zaman olur.. bozuntuya vermeden tam gaz devam etmenız sızın gıderek profesyonellestıgınızı gosterıyor.. devamnı dılıyorum :deli ;)

Saol canım... Öncekiyle karşılaştırmak çok komik yani... Önceki hakkaten çok kötüydü... Konserde işte bakalım... İnşallah bu pazar olacak konserde aksilik çıkmaz...

BU ARADA: PAZAR GÜNÜ SAAT 2:30 TE TUNUS CAD. MİNİBAR'DA sahneye çıkacağız... Dİnlemek isteyenleri bekleriz tekrardan giriş sanırım 7 olacak her zamanki gibi...

Haspin demiş ki:
Harbiden çok güzel olmuş,ben beğendim.Başarılar arkadaşlar...

Saolasın kasaturam :) inşallah daha iyilerini siz yaparsınızda dinleriz şöle güzel güzel...

Arkadaşlar başka dinleyen var mı ??? Yorumlarınızı bekliyoruz...

Bu cuma yani 21 Nisanda saat 5 ten sonra ANDAÇ ta KAÇAK konseri var... Güzel bir metal konseri olucak... Bizi dinlemek isteyenleri Andaçta bekliyoruz ;)
Kaçak tekrar cover kasma arasına girmeden son iki üç konser daha yapıcak... Sonra kasışlarda olucaz ;)

NOT: Andaçtaki açılış konserine gelenler için söliyim... O gün havalandırma bozukdu içeride hiç hava yoktu... Artık tamir olmuş... Bilginize :p

cts2i5yt.jpg

cuma7my.jpg

afiş budur işte... Herkesi bekleriz... En güzel afiş 3 ü arasında bu sanırım :) Janjanlı isimler yok en azından...

Storm_Warrior demiş ki:
:D:D
hayır benim ki daa güzel :D

Bunlar reklam kokan hareketler bunlara gerek yok ;)

Kasatura-Gitar vokalim :) demiş ki:
Evet Cantucum güzel bir konser olcak sizede başarılar...

Heavy Yeahhh!!!

Tabiki güzel olacak kaanım elimizden geleni ardımıza koymuyacağız çünkü... Herkesi bekleriz güzel bir metal rüzgarı estirmeye çalışacağız çünkü ;)

Geri