Fırtına [Metal - Ank]

barker demiş ki:
:D auheuah bana hiç teşekkür eden yokmu :) :) :)

Eheh enter sandmen çaldık senin için onursalım :p Bu şarkı onursala gidiyor diye bağırdım hatta duydun mu bilemem :) o konser bitiminde yanıma geldiğinde bitirin artık diyeceğini sandım ama uzatın diyince mutlu oldum eheh :D saol herşey için... Daha iyi konserlerde görüşmek üzere onursalım ;)

Haspin demiş ki:
Valla konseriniz süperdi.Acayip kafa salladım,boynum baya ağrıyor :)
Pek diyecek bişeyim yok çok eğlendik.Diğer konserlerde görüşmek üzere.Başarılar

Eheh evet yav özellikle walk la fuckingde ayağa kalkdı andaç :) Saol bap sende geldin kafa salladın çok saol yani...

Kaan'ım demiş ki:
Bide bu aralar kulağıma gelen cümleler var yok Kasatura Kaçak dan nefret ediyor yok şu yok bu diye böyle biirşey yoktur Cantu da Emircan da 3 yıl okuldan sonrada dıaşrdan arkdaşlarımdır kardeşlerimdir konserlerde de en önde headbang yapan biz olmuşuzdur destek olmuşuzdur birbirimize, o söyleyenler aramızı bozmak isteyenlerdir her zaman sizin knoserde biz bizim konserde siz sahnenin önünde olacağız saygılar...

Heavy Yeahhh!!!

Biz sizi biliyoruz siz bizi biliyorsunuz kaanım kim ne derse desin ;) Hep birlikte kafa kopartan grup olucaz biz... Sizin konserlerde kafa sallıyacaz sürekli elimizden geldiğince... Sizde bizden desteklerinizi hiçbir zaman esirgemediniz saolun... Stay heavy diyen gençliğiz biz :D Kim tutar bizi ??? ;)

NOT: Ayriyetten Barışa tüm grup adına teşekkür etmek istedim başta emircanla ben olmak üzere... Saolsun konserlerde Gitarını metal zone unu wah ını bizden esirgemedi... Seni çok seviyoruz barış... Ünlü olalım elimiz para görsün sana o kirk ün wahından alıcam önüne boyun kadar pedal çekicem istediğin gitarı alıcam vallaha... Saol herşey için... Seni seviyoruz...

barker demiş ki:
Berker işte :) sorun bulmadan konuşamaz :p Herşeye rağmen iyiydiniz... Başarılarınızın devamını dilerim.Görüşmek üzere..

eksikleri söylemezsem grubun kendisinin fark etmesi (kim olursa olsun) çok daha fazla zaman alır...eleştriler iyidir onursalım bnm küçük kardeşim :) ;) ne diyorsam iyilikleri için diyorum...kendileride biliyorlar :)

Storm_Warrior demiş ki:
barker demiş ki:
Berker işte :) sorun bulmadan konuşamaz :p Herşeye rağmen iyiydiniz... Başarılarınızın devamını dilerim.Görüşmek üzere..

eksikleri söylemezsem grubun kendisinin fark etmesi (kim olursa olsun) çok daha fazla zaman alır...eleştriler iyidir onursalım bnm küçük kardeşim :) ;) ne diyorsam iyilikleri için diyorum...kendileride biliyorlar :)

Tabiki farkındayız... Bizim için her eleştri değerlidir... Saygısızca düşünülmeden söylenmediği zaman her eleştiriye açığız...

ultraviolet demiş ki:
cantu'cum konser cok sıkıydı!! buyuk bı kısmını pogodan kacarak seyretsem de cok begendım :D .. cok gelısme var , boyle devam edın, esen kalın ;)

Saol hazalcım geldiğin için... Varlığınla şereflendirdin bizi :) İyiki varsın iyiki bizimlesin...

Arkadaşlar bu cuma andaçta konserimiz var herkesi beleriz... Afişi koyucam yakında... Saat 5 gibi felan çıkarız sahneye... Bira:3,5 Şarap:6 (şişesiyle)

Önemli değil onursalım ne zaman ihtiyacın olursa... Bizde sana teşekkür ederiz bize konser imkanı tanıdığın için... Nice güzel konserlere hep birlikte inşallah...

Arkadaşlar bu konserin afişini koyamadık nete kusura bakmayın... 15:30 ta kapı açılıyor... biz sanırım 17:00 de felan çıkacağız sizde 16:00 da orada olun en geç ehe :) gelen herkese şimdiden teşekkür ederim :)

ARKADAŞLAR SADECE YARINLIK ANDAC ROCK! TA GİRİŞ SADECE 5YTL + 1 BİRA (EFES KUTU)

DARBE
KAÇAK
DİRİLEŞ

KAPI AÇILIŞ 15:30 GİRİŞ 5 YTL + 1 BİRA

YAŞ SINIRI FLN YOKTUR.

ANDAC ROCK!
Konur2 sok.Megapol sinemasının 2 bina yanı

ARKADAŞLAR SADECE YARINLIK ANDAC ROCK! TA GİRİŞ SADECE 5YTL + 1 BİRA (EFES KUTU)

DARBE
KAÇAK
DİRİLEŞ

KAPI AÇILIŞ 15:30 GİRİŞ 5 YTL + 1 BİRA

YAŞ SINIRI FLN YOKTUR.

ANDAC ROCK!
Konur2 sok.Megapol sinemasının 2 bina yanı

beyler bu gun sahnede bisiyin eksikligini hissederseniz; bilinki benim eksikligimdir..:D:p

kusura bakmayın arkadaslar asırı derecede hastayım gelemiyorum... basarılar...

inletin sahneyi...

kaçak grubunu biliyorum.bi ara olcay(baterist) ayrılmışdı tekrar birleştiler galiba.yaşlarına göre oldukca iyiler.beni tanırsınız arkadaşlar justdarkness mettr den.başarılarınızın devamını diliyorum.burdan takip edeceğim yeni konserlerinizi.

kacak...
bugün sizi daha alıcın gözle dinledim bence gercekten cok iyisiniz...
durmak yok bestelere ve sahne tozunu yutmaya devam...
iyi yoldasınız...
başarılar..

ultraviolet demiş ki:
yıne sıkı bı konser!! pek fazla kısı gelmemıs olsa da bu konserde yıne de cok ııydnz! tebrk ederm hepınızı ;) :cigara

Saol hazalcım bende teşekkür ederim geliyorsun konserlerimize bizi yalnız bırakmıyorsun... Senn hakkın ödenmez teşekkür ederim... :)

Ates-Hirsizi demiş ki:
Elinize, ağzınıza sağlık beyler.. geldiniz, bizi çosturdunuz ya.. allah da sizi çostursun :D

Ne demek sizi coşturmayacaksak ne işe yarıyoruzki :p Saolun bizi dinleyip buraya yorumlarınızı yazdığınız için...

cliffemall demiş ki:
kaçak grubunu biliyorum.bi ara olcay(baterist) ayrılmışdı tekrar birleştiler galiba.yaşlarına göre oldukca iyiler.beni tanırsınız arkadaşlar justdarkness mettr den.başarılarınızın devamını diliyorum.burdan takip edeceğim yeni konserlerinizi.

çok saol justdarness mettr açılmayınca bizi unuttunuz sandım :) Buradan takip edersen bir sonraki konseri yazıyorum ben zaten buraya... Bateristimizle kıza bir ayrılık yaşadık ama işler yoluna girdi tam gaz devam ediyoruz... (ismi olcay değil olğulcan bu arada :) kısaca olci :p ) Desteklerinizi esirgemediğiniz ve esirgemiyeceğiniz için teşekkür ederiz...

reşit abim demiş ki:
kacak...
bugün sizi daha alıcın gözle dinledim bence gercekten cok iyisiniz...
durmak yok bestelere ve sahne tozunu yutmaya devam...
iyi yoldasınız...
başarılar..

Saolasın reşit abi... Dahada güzel konserlere hep birlikte oluruz inşallah... Mikrefonun azizliğine urasamda ben kendi adıma yinede güzel bir konser geçirdik... Andaça(İsmini bilmediğim diğer bütün çalışanlar), sürekli ses sistemimizle uraşan andaç abiye, Onursala ve reşit abime teşekkür ederim...

Ayriyetten konserlerimize sürekli gelen ve bu gün bizim bir parçamızda bile olsun coşmuş arkadaşlara sonsuz teşekürler... Sizleri çok seviyoruz iyiki varsınız...

NOT: İdişe ayriyetten teşekkürler fotolar için :p İdiş seni grubun resimcisimi yapsakya :) (Kaçak photographer olayı felan :p)... Çoğu konserde bizi yalnız bırakmadın sanada teşekkür ediyoruz...

Geri