Fırtına [Metal - Ank]

DuMaNiST-HaLiMiZ-DuMaN demiş ki:
Elinize saglık.Konser güzeldi.

Saolasın Fatihcim geldiğiniz için sanada cengiz abiyede teşekkür ederiz... Biraz canın sıkkın gibiydi ama olsun nedeni belli tabiki... Düzelir umarım bir an önce moralin...

NeoNBass demiş ki:
hacııı gerçekten çok iyi konserdi onaon gibi bi yer olmasına rağmen iyi headbang yaptık walla tebrik ediyorum sizi tekrardan en yakın konserde birlikte olmak üzere görüşürüz... bu arada bu mesajı ali kaan la birlikte atıyoruz haberiniz ola neyse hadin eywallah

Vokaller biraz daha açık olabilseydi daha iyi olurdu ama işte bu kadar onaondaki mikserden... Ama yeni mikser gelicek onaona... bakalım güzel şeyler olucak ;) İkinizide seviyoz... Bize pazar çok yardımcı oldunuz gerçekten çok saolun dostlar...

NeoNBass demiş ki:
hacııı gerçekten çok iyi konserdi onaon gibi bi yer olmasına rağmen iyi headbang yaptık walla tebrik ediyorum sizi tekrardan en yakın konserde birlikte olmak üzere görüşürüz... bu arada bu mesajı ali kaan la birlikte atıyoruz haberiniz ola neyse hadin eywallah

Saolasın koclar 9unda bırlıkteyız butun kafalar kopcak yıne :twisted:

-Alcohollica- demiş ki:
Evet beyler aldığım son duyuma göre 9 şubat da sadece 2 grubuz siz ve biz, güzel konser olacak 4 saate 2 grup çok eğlenicez :metalhead

Sanırım truck ta çıkıcak bizle... Olsun yine samimi bir ortam :) ...

Bugun konserde bizi yanlız bırakmadınız için tesekkürler :)

Bırakmadığın olucaktı sanırım :D:D:D saolun sizde teşekkür ettiniz... Kaçak adına bile olsada düşünmeniz yeterdi... canlarım ciğerlerim saoulun ;)

9subatrr9.jpg

Afiş i benle umut yaptık valla fena olmadı hani neyse güzel konser olacak :metalhead

bu gruba iced earth'u çok yakıştırıyorum... Slayer hiç yakışmıyor bence... Başarılar.. Eğer sis makinasını çalıştırmazlarsa bende gelicem :)

Drednat demiş ki:
bu gruba iced earth'u çok yakıştırıyorum... Slayer hiç yakışmıyor bence... Başarılar.. Eğer sis makinasını çalıştırmazlarsa bende gelicem :)

Sorma o makina tam bir ölüm :D söyliyecem az çalıştırsınlar... bugün konserde ben öldüm acaba sahnede neler olucak bakalım... hadi hayırlısı...

Afiş idare eder ellerine sağlık kaaanım :) ben daha iyisini yapamazdım öyle bir afiş... ama daha güzelde olabilirdi takdir edersinki... Neyse bir kitabı nasıl dışına bakıp değerlendirmeyeceksek bir konseride afişine bakıp değerlendirmeyelim arkadaşlar... Neyse çok konuştum... kısacası...

KONSERE HERKSESİ BEKLİYORUZ... ;)

Arkadaşlar başarılar konserde.İyi bir konser geçiririz umarım.Afiş hakkında yorum yapmicam Kaan'a özel olarak yaptım :p .Hadi görüşürüz...

Başarılar ''Fırtına'' ve tayfası :p Eger orayı yıkmassanız yanıma gelmeyin :p:)

Sizden beklenen performansın üzerine cıkacagınıza eminim hep destek tam destek :)

Görelim sizi beyler :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead

Sizden beklenen performansın üzerine cıkacagınıza eminim hep destek tam destek :)

Saolasın fatıhım :) Kusura bakma ıstdeydım gelemedım sızın konsere
Afıs manyak olmus bu arada :twisted:

abiii nerdesiniz siz yaa bnim nie haberim yok yaa ama olmaski nerde çıkıyosanız haberim olsun bn sizi herzamn desteklerim herzamn arkanızdayım hadi kendinize zarar vermeyin kib byeee

infradark_drummer demiş ki:
konserde orda olucaz bizim ritimci gelmez herhalde ama geri kalanımız orda olucaz görüşmek üzere....

Teşekkürler dostlar bekliyoruz... Sizi görmek güzel olucak...

kvnc_bas demiş ki:

:LOL:

Teşekkür ederiz Fatihçim aynı desteği bizdende görüceksiniz emin ol ;) Orayı yıkıcazda yıkılırken içinde olursak yine yanına gelemeyizki :kustum :)

ddgorganizasyon demiş ki:
Sis makinası olayı artık abartılı olmayacak zaten içindeki sıvı çok pahalı para yetmiyo a.q

Yine güzel bişiler olsunda şu 30 saniyede bir sis olayı çok sakat be doğukan :D Ama onun haricinde sis parça başlarında güzel oluyor... ;)

dogantuna demiş ki:
abiii nerdesiniz siz yaa bnim nie haberim yok yaa ama olmaski nerde çıkıyosanız haberim olsun bn sizi herzamn desteklerim herzamn arkanızdayım hadi kendinize zarar vermeyin kib byeee

9 Şubat IF performance hall saat 14:00 ... Bekliyoruz...

:zipla FIRTINA :zipla [/b]

Geri