Fırtına [Metal - Ank]

PentecosT demiş ki:
Başarılarr bakalım hangi grubun performansı daha iyi olcak :roll:

Bir çekişmeye gerek varmıydı ya ? :twisted:
İki grupta elinden gelenin en iyisini seyirciye vermeye çalışcak. Akside düşünülemez zaten ;)

1 gün kaldı Konsere içimde bir heyecan var... Umarım beklentilere cevap verir bu konser... Buradan konseri organize ettiği için Doğukana, amfiler için Apo abime, afiş için Kaan'a ve orada bizleri yalnız bırakmıyacak olan seyircilerimize teşekkür ü bir borç bilirim...

Dedimya son bi gün ;)
9subatrr9.jpg

Valla bence iki grupta iyi hazırlandı elinden geleni yaptı ama ben dışarda afişlerin asılması ve reklam konusunda pek birşey yapıldığını düşünmüyorum bu nedenlede seyirci sayısında azlık gözükebilir ama az seyircide olsa gelenler aradıklarını bulucak ve çok eğlenicez ;)

Arkadaşlar tekrardan başarılar.Hep beraber güzel saatler geçiririz inşallah (yanlış anlaşılmasın :p ) İyi bir konser olur umarım.Hadi iyi bakın kendinize görüşürüz...

-Alcohollica- demiş ki:
Valla bence iki grupta iyi hazırlandı elinden geleni yaptı ama ben dışarda afişlerin asılması ve reklam konusunda pek birşey yapıldığını düşünmüyorum bu nedenlede seyirci sayısında azlık gözükebilir ama az seyircide olsa gelenler aradıklarını bulucak ve çok eğlenicez ;)

Evet hemde çok eylenicez... Kaçırmasın kimse bu konseri... Dersler başlamadan önce bir güzel eylenelim...

Haspin demiş ki:
Arkadaşlar tekrardan başarılar.Hep beraber güzel saatler geçiririz inşallah (yanlış anlaşılmasın :p ) İyi bir konser olur umarım.Hadi iyi bakın kendinize görüşürüz...

Kim yanlış anlıcak boşver :D:D:D

Xx-Pitbull-xX demiş ki:
Başarılar dilerim arkadaslar ama bişey ilgimi çekdi :)

Afiş yapmak okadar zor bişey degil.Niye bu afiş ''sega'' oyununun yazılarına dönmüş.:?

Falla orasını Kaan a sormak lazım... Konsere bekleriz pitbull ;) serhatı fatihi cengiz abiyi felan alın gelin hep beraber Tansiyon olarak ;)

Xx-Pitbull-xX demiş ki:
Afiş yapmak okadar zor bişey degil.Niye bu afiş ''sega'' oyununun yazılarına dönmüş.:?

Evet afiş yapmak zor birşey değil tabiki ama grupların fontu o an için elimizde olmayıp resim halinde bulunduğundan hangi arkaplana eklesek arkaplanı kapatıp resim halinde duruyordu bu nedenle bu seferlik böyle oldu ama kötüde değil bence , zaten önemli olan afişin kalitesi değilde çalan grupların kalitesi ;)

-Alcohollica- demiş ki:

Bence o konuda endişelenmeyin daha önceki konserlerinizde baya kişi topluyodunuz yine öyle olcak hatta bu aradan sonra daha kalabalık olur bence.Zaten başarılı bir grup :D Umarım yeni adınız size şans getirir ... ;)

HiPnO demiş ki:
PentecosT demiş ki:
Başarılarr bakalım hangi grubun performansı daha iyi olcak :roll:

Bir çekişmeye gerek varmıydı ya ? :twisted:
İki grupta elinden gelenin en iyisini seyirciye vermeye çalışcak. Akside düşünülemez zaten ;)

1 gün kaldı Konsere içimde bir heyecan var... Umarım beklentilere cevap verir bu konser... Buradan konseri organize ettiği için Doğukana, amfiler için Apo abime, afiş için Kaan'a ve orada bizleri yalnız bırakmıyacak olan seyircilerimize teşekkür ü bir borç bilirim...

Dedimya son bi gün ;)
9subatrr9.jpg

adım geçmiş sanırım teşekkür ederim cantu konsere saatler kaldı umarım düzenleyen sahneye cıkan izleyen herkes için iyibir gün olur şimdiden iki grubada basarılar dılerim

gelmedn işte yalancı :D

fırtına süperdi hpsi süperdi özllkle olciyle cantu düette manyaktı emrcna da hayranm zatn no leaf de coştq helal fırtına

SeLçUk

gelemedimm affedin şuan saat 00:22 ve 00:00 itaberiyle doum günümdü :( o yüzden cuma dün ktladım yani bu gün cumarteside ktlıcaz ondan gelemedim arkdaşlarım canlarım basscım bnm telafi ettircem 3 pedalım vardı 4 yada 5 tane daa alcam :D

dark_shine demiş ki:
Evett valla iyi costuk:) fotograf cekmektende bihaal olduk yelizle :p Umarim guzel cekebilmisizdir :) En yakin konserde gorusmek uzere basarilar diliyorum cok cok... ;)

Saol dide teşekkür ederiz baktım resimler çok hoş çıkmış... Arada bi videoda vardı kaza ile çekilmiş kapatamamışsınız sanırım :D neyse güzel gerçekten çok saolun geldiğiniz ve resim çektiğiniz için... Zaten arada komple barışın resimleri vardı orada simge olmış kamerayı belli :p

moren demiş ki:
gelmedn işte yalancı :D

fırtına süperdi hpsi süperdi özllkle olciyle cantu düette manyaktı emrcna da hayranm zatn no leaf de coştq helal fırtına

SeLçUk

Hakkaten sen niye gelmedin ya :) Saolasın selçukcum sende geldin yalnız bırakmadın bizi saol varol...

tiger_ demiş ki:
beyler basarılar...kasaturaya da fırtınaya da eglenmek ıcın gelıyoruz ona gore

Umarım eylendirebilmişizdir... Zengin bir repertuar olduğu kanısındayım ;)

Yarın resim koyucam konserden... Bu arada bizi kırmayıp gelip bize eşlik ettiği için cihan abiye çok teşekkür ediyoruz... İyiki varsın abi...

Kürt... bilek macik nayt :D

kvnc_bas demiş ki:
gelemedimm affedin şuan saat 00:22 ve 00:00 itaberiyle doum günümdü :( o yüzden cuma dün ktladım yani bu gün cumarteside ktlıcaz ondan gelemedim arkdaşlarım canlarım basscım bnm telafi ettircem 3 pedalım vardı 4 yada 5 tane daa alcam :D

Beni pedallarla kandıramazsın :p ... İYİKİ DOÐDUN BASSCI ;)
Ve iyiki varsın konsere gelemesende :D

Geri