Fırtına [Metal - Ank]

kts demiş ki:
anaaa 17sinde yoksa bizizde mi? amanını... kafalar mı kopcak orda yoksaaa... bizde calıomusuz la...

oo desene o zaman hem sevincimiz hemde kopan kafa sayısı ikiye katlancak :) yeaaaaa...

Bu arada manyak bir repertuar hazırlandı konser için... Çok deli olucak ;)

Fırtına grubu olarak silifkedeyiz ve bütün dinleyicilerimize sevgimizi iletiyoruz... Şimdiden 2 tane yeni fırtına parçası bitti... önümüzde daha 10 gün gibi bir süre var ve en kötü 4 yeni parçayla sizlerle olucaz... Ankaraya dönüncede güzel bir demoyla karşınıza çıkıcaz ;) şimdilik bu kadar...

Fırtına love you...

fırtına güm güm güm evt silifkeyi kapatmış arkadaşlar çalışmak için başarılar kardeşlerime bu sezon fırtına severleri büyük süprizler güzel konserler bekliyo ii dileklerinizi eksik etmeyin

HiPnO demiş ki:
Fırtına grubu olarak silifkedeyiz ve bütün dinleyicilerimize sevgimizi iletiyoruz... Şimdiden 2 tane yeni fırtına parçası bitti... önümüzde daha 10 gün gibi bir süre var ve en kötü 4 yeni parçayla sizlerle olucaz... Ankaraya dönüncede güzel bir demoyla karşınıza çıkıcaz ;) şimdilik bu kadar...

Fırtına love you...

hadi dostlarım göriyim sizi iyi çalışın olabildiğince besteyi tamamlayın gelincede bi kayde girer demoyu yaparız....hepinize sevgiler&saugılar hoşcaKALIN

3 tane fırtına parçası bitti... bu yazlık bu kadar çıktı bizden... işallah seneye de bi bu kadar parça yapıp direk össlerde bitmişken albüme gireriz... Şimdilik Ankarada görüşmek üzere ;)

Uzun bir aradan sonra tekrar FIRTINA olarak ankaradayız... Nerdemiydik ?

astimqv8.jpg

:LOL: astım mağarasını gezdik... Sonra cennet cehennem arası gidip geldik felan :)

Bu arada;
0707071827pm1.jpg
deveph9.jpg

Gavatlar gibi deveye bindik :D

Son gece Hotel Calamie de bir konser verdik ve şimdide Ankaradayız...

Bugün ilk stüdyomuz olucak uzun zamandan bu yana... Ve menejerimize parçalarımızı ilk defa dinleticez... Umarım beyenir :p

Konser planı olarakta İstanbul Durak ta bir konser ve Ankarada bir konser düşünüyoruz... +Tv süprizleride olabilir ;) Haydi hayırlısı...

Şimdiden bizi bu konserlerde varlıklarıyla ve konsere gelemesede destekleriyle bizim yanımızda olucak siz Fırtına severlere ( :D ) Teşekkürü bir borç biliriz... :!:

HiPnO demiş ki:
Uzun bir aradan sonra tekrar FIRTINA olarak ankaradayız... Nerdemiydik ?

astimqv8.jpg

:LOL: astım mağarasını gezdik... Sonra cennet cehennem arası gidip geldik felan :)

Bu arada;
0707071827pm1.jpg
deveph9.jpg

Gavatlar gibi deveye bindik :D

Son gece Hotel Calamie de bir konser verdik ve şimdide Ankaradayız...

Bugün ilk stüdyomuz olucak uzun zamandan bu yana... Ve menejerimize parçalarımızı ilk defa dinleticez... Umarım beyenir :p

Konser planı olarakta İstanbul Durak ta bir konser ve Ankarada bir konser düşünüyoruz... +Tv süprizleride olabilir ;) Haydi hayırlısı...

Şimdiden bizi bu konserlerde varlıklarıyla ve konsere gelemesede destekleriyle bizim yanımızda olucak siz Fırtına severlere ( :D ) Teşekkürü bir borç biliriz... :!:

allahım bu ne bölee ben sizi taa oralara davelere binin diyemii gönderdim...bestelere yoğunlaşın diyee gönderdin bu nee böleee sayın grupbun....

şaka bir yana hem çok eğlenip hem çok çalışmışınız...studio'ya besteleri dinledim hepsi birbirinden idali...artık bir demo yakışırmı YAKIŞIR....daha sonrasında neler olur artık allah bilir :twisted:

kork benden kaç!
canlı dinlediğimde daha güsel olcağına inandım nedense :D
bütün amatör konserleri kaçırdım ama bukez takip edip sizi de dinleriz işallah.....
kolay gelsin...

aslına bakarsan canlı performansla değerlendirmeyi ço daha fazla isterim
ama demolarda güseldi yane
bide sitenizde 90lı olduğunz yazıyo
hakkatende iyi iş yane.... :roll:

Aaaaah Aaaaah ilk sayfayı şöyle bir okudumda... Üzerinden 2 yıl felan geçti o sayfanın... Hey gidi günler... Duygulandım :)

İlk başta güzel yorumları için metalgamer ve krmz ya teşekkür etmek istiyorum... Konserlerimiz özellikle bu sene daha renkli olucak buna emin olabilirsiniz...

Demomuz bitmiştir fakat güzel bir demo kapağı ve yeni bir fırtına olarak daha iyi sunum yapmak için albümü bekletiyoruz biraz... Beklediğinize bence deyicek işallah sizde dinlediğiniz zaman bunları düşünürsünüz...

Fırtına Yeni Demo (TEK AMAÇ)

1- Tek Amaç
2- Cehennem Oldu
3- Hayatım Lanetli
4- Savaşın Eserleri

Böylelikle demodaki 3 yeni parçanında ismini açıklamış oldum...

Sevgiler Saygılar... Eylülde Vericeğimiz ilk konserde görüşmek üzere ;)

Geri