Fırtına [Metal - Ank]

hepınızın yenı yılı yenı umutlarla yenı mutluluklarla yenı ufuklarla yenı asklarla yenı heyecanlarla ve bınlerce fırsatlarla dolu olsun hepınızın yenı yılı guzel gecsın...

yemısım sarkılar ısıze bısey olmasın cıkın sahneye ının gezın tozun...

alkol hos ot mayhos amanda dınle benı hepsı cok bos dın dırının dın dırınnın dın dırınnın kendın cos

Slm beyler daha once tatsizda olsa konusmustuk ve niyetimin size karsi kotu olmadigini soylemistim nitekim sizi bilkent cuma konserlerinin birinde gormek isterim tabi size de uygunsa biriniz benimle ozelden temasa gecerse konusalim kolay gelsin...

cnm kardeşlerim başarılarınızın devamını dilerim ilerde daha iyi yerlere gelebilirsiniz bu sizin elinizde yeterki isteyin konseriniz çok güzeldi bi pogo yapamadım beaa nese bidahaki sefere

slm beeyler...kısaca özetlemek ger4ekirse..demolardan,konserlerden fln fln...herşey iiyiy güzzelde ..gitarda bi sorun awr gibi..tam çözemedim...byaa bi çalışması lazım..sololar kötü ...hey gitarist sözüm sana gitar çalmak zorundamısn sen_?_?ha ...nesye başarılarınız ın devamını dilerşim .....

had,i kolay gelsin :arrow:

Mıllet calısmalar tam gaz dewam edıyo yenı coverlar bıtmek uzere bıdahakı ılk konsere bomba gıbı cıkcaz hazırlıklı olun
Sevgıler...Saygılar...

m_Shinoda demiş ki:
slm beeyler...kısaca özetlemek ger4ekirse..demolardan,konserlerden fln fln...herşey iiyiy güzzelde ..gitarda bi sorun awr gibi..tam çözemedim...byaa bi çalışması lazım..sololar kötü ...hey gitarist sözüm sana gitar çalmak zorundamısn sen_?_?ha ...nesye başarılarınız ın devamını dilerşim .....

1.benimle düzgün konuş
2.yargısz infaz yapma
3.bi konserimize gel ondan sonra beni eleştir

o dinlediin demonunda konusu kapanp gitmiş bir konu istersen tekrar açma geçmiş sayfaları oku!!!

m_Shinoda demiş ki:

şimdi senin bu yaptığın eleştirimi oluyo? :evil: aynı zamanda gitaristimiz kötü bi gitarist olsa haklısın ama dediğinle hiç alakası yok!!!ve şu son zamanlarda insanlar yaptıklarımzı beğeniosa sorun gitaristte değil sendedir!!!

m_Shinoda demiş ki:

ne şimdi bu? eleştiri mi? yazdığın şeyle övünüyorsundur muhtemelen 'euheuh! ne gıcık ettim beah' diye. evet gıcık olduk ama neden hala senin gibi bir sürü zırva yazmasına rağmen yazdıklarının eleştiri niteliği taşıdığını sanan tipler var diye!
EMİRCAN gitar çalmak zorunda ve çalmaya devam edecek; çünkü o gitar çalmayı seven, başaran ve kendini geliştiren biri. beğenmiosan dinlemezsin olur biter.
kötülemesi kolay, yetiyosa bulduğun yanlışların, doğrularını öğret...

m_Shinoda demiş ki:

sen adammısın?ezikmisin?yoksa yani bir saplantın falanmı var ha senin küçükken inşaata topunmu kaçtı da böle davranıyosun öncelikle eleştri yapmayı öğren ondan sonra forum sitelerine gir sen yanlış yere ayak basmışsın arkadaşım hadi burda sana ekmek yok hadi kendi bahçende oyna çiçeklerinle

m_Shinoda demiş ki:

Ne yanı kımı ezıyosun :evil: 3 gunluk adamsın tanımadıgın adama laf atıyosun :? Nese bız cevabımızı burda degıl sahnede vercez :twisted: Konsere gel beklerız............ :twisted: :twisted:

m_Shinoda demiş ki:

Dostum sen bozuk musun? Emircan bu yasta gorulebilecek sayılı gitaristlerden bi başka ilgincime giden olaysa adamın koca sitede 1 tane mesajı var o da Emircana karşı adam nerden bolumune yurtdısı yazmıs yurtdısından gelidin konseri izleyp gittin yani nekadar ilginç, tamamen Emircana karşı yapılan bi durum gibi geliyo bana. Eğer düşündüğüm gibiyse...

jamesdean123 demiş ki:
m_Shinoda demiş ki:

sen adammısın?ezikmisin?yoksa yani bir saplantın falanmı var ha senin küçükken inşaata topunmu kaçtı da böle davranıyosun öncelikle eleştri yapmayı öğren ondan sonra forum sitelerine gir sen yanlış yere ayak basmışsın arkadaşım hadi burda sana ekmek yok hadi kendi bahçende oyna çiçeklerinle

8O :!: :!:

Emircan sanırım bizim okuldaymış mimar kemal... bende yeni duydum adınıda merak ettim şimdi bizim okuldada elektro gitarist varmı diye okul başlasnda bigün tanışalım walla :D bu arada 15inde Garage da konserimiz var bekleriz... Fas-on olarak..

slm arkadaşım vayy be mimar kemaldende böle arkadaşlar çıkıyoya mutlu oluyorum ben bende mimar kemaldeyim okullar açılsın görüşelim zaten benim okulda yerim belli tuvalet:D

BYLERR...ŞŞŞTTT NOLUOR YAWé
...YANLIŞŞ ANLAŞILDI SANIRIM
...KONSERE GELİRİZ
MMERAK RTMEYİNN..DEMO LAR İÇİN SÖLEDİM ZATİ..BİRAZ ÖNYARGILI DAVRANDIM SANIRIM KUSRA BAKM...emircan kardeş kusura bakma walla

m_Shinoda demiş ki:
...KONSERE GELİRİZ
MMERAK RTMEYİNN..DEMO LAR İÇİN SÖLEDİM ZATİ..BİRAZ ÖNYARGILI DAVRANDIM SANIRIM KUSRA BAKM...emircan kardeş kusura bakma walla

iyi iyi insanın hatasını anlamasıda güzel birşeydir.Ama böle yazılar yazarken biraz dikkat et sanırım yenisin buralarda daha bilmiyosun bu işleri eleştri yapmayı falan biraz ölç,tart,iyi düşün ve yazıya dök benden sana tavsiye ;)

m_Shinoda demiş ki:
...KONSERE GELİRİZ

güzel...ilk önce bizi dinleyip sonra hesap verirsin...eywlh...

Geri