Fırtına [Metal - Ank]

Gençlik Umarım çalışmalarınız iyi gidiyodur. Bu sene daha iyi çalışın daha iyi yerlere gelin isteriz. Grup elemanlarının genç Yaşına göre çok iyi durumda olan grubu gerçekten tebrik etmek isterim .Ancak gençlik muhakkak beste olaylarını hızlandırın .................
Başarılar.

Black Tooth arkanızda

downender demiş ki:
Gençlik Umarım çalışmalarınız iyi gidiyodur. Bu sene daha iyi çalışın daha iyi yerlere gelin isteriz. Grup elemanlarının genç Yaşına göre çok iyi durumda olan grubu gerçekten tebrik etmek isterim .Ancak gençlik muhakkak beste olaylarını hızlandırın .................
Başarılar.

Black Tooth arkanızda

Bizde black tooth un arkasındayız... Çalışmalar devam... Coverlarla yıkalımda bi ankarayı sonra bestelerlede yıkıma devam edicez... Tuna abi idolümsün :p

Jamiroquai demiş ki:
beyler mrb hatırladınız umarım beni başarılar iyidir herhalde keyifler ;)

Hatırlamaz olurmuyuz ? O konseri unutamam :) neyse umarım herşey sizin açınızdanda güzel olur... Eylülde olacak konsere gel bap bekliyoruz...
Uzun süredir görüşemedik :)

olcim bateristim demiş ki:
Ewt Mıllet Calısmalar Baslamak uzere Bomba gıbı doncez kafalarınızı kopartcaz emın olun
Sevgiler...Saygılar....

Yeeeeaaaaaa Iced earth cüler ve slayer cılar ve megadeth ciler sıkı dursun... :twisted:

Kafalar kopucak, aşıklar ağlıcak, kanlar dökülcek :D:D:D

Çok özledik sizleri çok...

HiPnO demiş ki:
Yeeeeaaaaaa Iced earth cüler ve slayer cılar ve megadeth ciler sıkı dursun... :twisted:

oo baya iyi şeyler geliyor sanırım :).Başarılar arkadaşlar umarım istediğiniz gibi olur.Yeni sezonda yine konserler veririz inşallah.Görüşürüz...

Haspin demiş ki:
HiPnO demiş ki:

oo baya iyi şeyler geliyor sanırım :).Başarılar arkadaşlar umarım istediğiniz gibi olur.Yeni sezonda yine konserler veririz inşallah.Görüşürüz...

İnşallah... Tıklım tıklım doldururuz her mekanı... Yeni sezon hepimiz için hayırlı olsun...

Kaçak çalışıyor... 8)

yeni sezondada güzel seylere imza atacaksınız eminim cantucum basarılar tekrardan...hele bugun yasadıklarımızı umarım her gun yasarız
tarzlarımız uyusmasada kardeş grup gibi :)cok duygulandım tutamayacagım kendimi

dengesizpunk demiş ki:
yeni sezondada güzel seylere imza atacaksınız eminim cantucum basarılar tekrardan...hele bugun yasadıklarımızı umarım her gun yasarız
tarzlarımız uyusmasada kardeş grup gibi :)cok duygulandım tutamayacagım kendimi

saol adamım bekliyom seni her konsere... Lan bu arada keşke o apartmanın su borusunu çıkartmasaydık :D keşke çöpleri sokağa saçıp o çöpteki monitörü patlatmasaydık :D:D:D neyse... Konserlere beklerim adamım... 1 numarasın dengesiz kişilik ;)

esnegimsin balımsın gene kacak konserlerinin wazgecilmeyen maskotu olucagım bu sezonda sahneden atlama rekorları sercanın gozune dirsek atma ws sewiorm ulan sizi uu yeahh!!! bana neler oluyor içkime ilaçmı attınız madafaka pankrak fakin distıroy

ARKADAŞLAR KAÇAK SON KADRSUNA ULAMIŞTIR UFAK DEÐİŞİKLİKLERLE...

BASS/VOKAL - CANTU GÜL
GİTAR - EMİRCAN GÜLERER
GİTAR - BARIŞ ERDOÐAN
DAVUL - OÐULCAN ARASAN

Umarız istenilen performansın daha iyisini sağlıyabiliriz bu değişikliklerle...

METAL UP YOUR ASS !!!

ya bunlar yine benm adımı koymayı unutmuşlar pee ehe nese KAÇAK son kadrosu budur arkadaşlar eylülde 2. haftası faln bi konser ayarlıcaz işallah herkesi bekleriz tam gaz devam ediyo herşey eskisinden daha ii oluyo güzelliğe güzellik katıyoruz,mükemmellik için tüm çabamız
Barış arkadaşımızada hoşgeldin diyoruz gerçi ben tanıyorum bu kıvırcığı da işte olsun adetten faln ya...

_KehaneTEmre_ demiş ki:
hadi bakalım...

Bu barış kim bizim ufaklık (kıvırcık) mı , ona on garson aday adayı olan ? :)

Kolay gelsin iyi çalışın iyi şeyler yapın bakıyım :)

Evet ta kendisi :) Bazıları bonus ta diyor tabi :p çalışıp iyi şeyler yapıcaz yeni kadro çok sağlam oldu...
Kehanetede başarılar dilerim... ;)

dengesizpunk demiş ki:
oh oh yeni taptaze raf omru uzatılmıs kacaklar o yeeee:)
hepinize basarılar
cantucuum bass wokal oh kass kass kolay gele

Saol can ım... kasıyoz bakalım güzel bişiler yapıcaz...

Kaçak bugün stüdyodan çıktı ve 4 tane fıstık gibi parça bitirdi... Kaçak bir kez gazı aldı durmaz artık... ;)

HiPnO demiş ki:
ARKADAŞLAR KAÇAK SON KADRSUNA ULAMIŞTIR UFAK DEÐİŞİKLİKLERLE...

BASS/VOKAL - CANTU GÜL
GİTAR - EMİRCAN GÜLERER
GİTAR - BARIŞ ERDOÐAN
DAVUL - OÐULCAN ARASAN

Umarız istenilen performansın daha iyisini sağlıyabiliriz bu değişikliklerle...

METAL UP YOUR ASS !!!

ne çabuk vazgeçtin gitardan?

Gruptaki bas gitarist açığını kapatmak için yeni bir basçı almak yerine böyle bir çözüme gidildi ve iyi de oldu; kaldı ki gitar Cantu'nun tutkusu falan da değildi öyle bırakamayacak olsun...=)

Norton_Antor demiş ki:
fulya_m_o_r demiş ki:
Gruptaki bas gitarist açığını kapatmak için yeni bir basçı almak yerine böyle bir çözüme gidildi ve iyi de oldu; kaldı ki gitar Cantu'nun tutkusu falan da değildi öyle bırakamayacak olsun...=)

yani o zaman grupta gitar açığı olmuyor o bassa geçince?

Açıkca söylemek gerekirse ben pek iyi bir elektro gitarist değildim ve bunuda kabul ediyorum... Basscımız gruptan ayrılınca bizde madem öle daha iyi bir grup olmak için ben bass a geçiyim dedim... Barışıda zaten önceden tanıyorduk iyi dostumuzdu ve iyi bir gitaristti... Böylelikle grupta 2 tane hem solo atan hemde ritm atan gitarist olması daha iyi olur diye düşündğk ve benb bass gitara geçtim...

Gitar çalmak benim için tabiki bir tutku... Ve zaten bass gitarada içim gitmiyor değildi :p ... Bence grup böle daha iyi oldu... Sizde ilk konserde bana hak vereceksiniz...

Grupta eskidende bir açık yoktu şimdide yok... Sadece grup şimdi patlamaya hazır bir bomba oldu ;)

Geri