Fırtına [Metal - Ank]

NuMetalFan demiş ki:
İyi olan sizsiniz 🙂
Eyvallah baba 😉

Arkadaşlar Gittik barakaya çaldık geldik... Ufak tefek sorunlar olmadı değil (back vokalin olmaması :S) ama elimizden geleni yaptık sonuçları bekliyeceğiz bakalım...

Ne mi çaldık ?

KaçaK - Cehennem oldu
Testament - Into the pit

Odtü metal müzik seçmelerinde seçilememişiz... Sağlık olsun diyelim... İşallah hakeden kazanmıştır... Neyse Pazar Gününü iple çekiyoruz...

Evet Arkadaşlar Konsere son 5 gün kaldı... Gerçekten çok sabırsızlanıyoruz 🙂 ... Son stüdyolar yapılıcak ve bu konserde soundların çok iyi olacağını söyleyelim dedim 🙂 Gerçekten kendi konserim olucak diye demiyorum çok sıkı hazırlanıyoruz...

Şimdiden 3 yeni parça hazır 19 una... Ve bakalım daha neler bekliyor sizi 😉

Neyse çok konuştum... Kafalarınızı yormayın duman konserinde 19 una saklıyın 😀

ugur_gtr demiş ki:
Geçen organizasyonda Enterprise'la çıkamadım sizle bu sefer KaçaKasaturA olarak 2 grup, bomba konser...

Umarm güzel geçer...

Eyvallah uğur bomba gibi bir konser olur umarım... Senide orda görmek güzel olucak 😉 Aynı sahneyi paylaşmak ayrı bir zevk zaten 😉

beyelr o gün çıkmamız için teklif yaptınız duyurun la bari 😀😀😀 neyse o gün sahnede Impulse'da olcak herkesi bekliyoruz..Kaçak ve Kasaturaya da selamlar...

EXquake demiş ki:
beyelr o gün çıkmamız için teklif yaptınız duyurun la bari 😀😀😀 neyse o gün sahnede Impulse'da olcak herkesi bekliyoruz..Kaçak ve Kasaturaya da selamlar...

Eheh selamlar impulse 🙂 Evet Arkadaşlar Saat 14:30 da impulse sahnede olucak... İmpulse lada aynı sahneyi paylaşıcaz o gün güzel olucak... Fakat konser hala KaçaKasatura konseridir anlamından ve amacından hiç sapmamıştır 🙂 sadece biraz daha müzik çeşitliliği ve zenginliği sağlanmıştır 😀

İyi sehirler şimdiden 😉

DemliScreamVokal demiş ki:
Impulse çok hazırlandı onlarda bomba gibi olucaktır eminim.Hadi kolay gelsin Kaçak-Kasatura !

Şöyle bi böbreklerdeki taşları kuma çevirsinde şarkılar başka bişey istemiyorum...

Eheh eyvallah 🙂 Her konser olduğu gibi elimizden gelenin en iyisi sizlerin beyenisine sunulacak 😉 ...

Ve benim açımdan bir iyi gelişme oldu görsel bakımdan 🙂 Onuda konser sırasında farkedersiniz sanırım 🙂 Neyse çokda önemli değil 😀😀😀

Konsere tamı tamını 4 buçuk saat kaldı... Zaten 2 Saat sonra dipte olucaz 🙂 şunun şurasında 1 saat sonra kahvaltı yapıp (grupça🙂) 1 buçuk saat sonrada dipin yolunu tutucaz... 🙂 eheh neyse abarttım biraz... Masum ve doğal bir mesaj olmasını istedim 🙂 Emircanların evde grupça sabahladık ve bu mesaj uykusuz bir gecenin sabahından kaçak bass vokal tarafından yazılan bir mesajdır hiçbir zorlama, tehtit vs olmadan 😀

Neyse onuç Konser için grupça sabırsızlanıyoruz... Ve tek isteğimiz sonuna kadar coşturmak sizi ve yeni şarkılarla bir kez daha beyeninizi kazanmak... Umarım herşey mükemmel olur 😉

Çok uzatmıyım Birazdan görüşürüz 😉

Geri