Aralık (Pop-Rock, Ankara)

10 yılı aşkın zamandır Ankara’nın çeşitli mekanlarında; fırsat bulabildikçe de Ankara dışındaki bar ve organizasyonlarda da sahne almış müzisyenlerden kurulu olan ARALIK, 1,5 yıldır birlikte çalışmaktadır. Değişik müzik tarzlarına sahip farklı gruplarda bulunmuş olmanın kazandırdığı tecrübe; ARALIK’da olgun ve kaliteli müzik olarak kendini göstermektedir. Grup zengin cover repertuarı (Nelly Furtado, Morcheeba, Anastacia, Joss Stone, Sophie Ellis Bextor)dışında beste çalışmalarını da devam ettirmektedir.

Grubumuz hakkında www.myspace.com/aralikband adresinden daha fazla bilgi edinebilir bestelerimizi dinleyebilirsiniz.

Vokal : Ebru Kandemir

Gitar-Vokal : Yalçın Kalaç

Bas : Murat Kuşçu

Klavye : Barış Altıntaş

Davul : Bülent Obuz

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Manhattan

l_a2a92b65964b3e531c9f3426847b4018.jpg

29 Mart Cumartesi

22:00-00:00

Haftalık Program

11 Nisan 2008 NORTH SHIELD-Mesa Saat:22:00 (Her Hafta)

12 NİSAN 2008 MANHATTAN Saat:22:00 (Her Hafta)

Herkesi bekleriz.

bu cumartesi manattan'dayız..
çılgınlar gibi.. :dans :zipla
demoları da dinledim ve dedim ki başarılı demek konusunda bana laf düşmez :LOL: çok sevdim şarkılarınızı, başarılarınızın devamı ve tüm iyi dilekler tüm içtenlikle, yeni fan'dan..
kolay gelsin..

selamlar ankara üni şenliklerinde sizleri dinleme fırsatım oldu.içince'yi çok beğendim.kafamda güzeldi hatta yanınıza geldim ufakta muhabbet ettik.ne yapayım içince çok hoşuma gitti kafamda güzel koştum geldim.

şimdi yarisfeste falan baktım.diğer bestelerinizde çok güzel.bence pop rock değilde alternatif rock size daha çok yakışır.başarılar

ha birde yarisfest'teki knockin on heavens door'u bulamadım.bu konuda bilgili arkadaşlar beni bilgilendirsin :D

Geri