Mooer Macro Power MPS8 Power Supply

Arkadaşlar geçen hafta mydukkan.com dan sipariş ettiğim Mooer mps8 power supply elime geçti, setup ı düzenledim ve almak isteyen kafasında soru işareti olan arkadaşlar için yardımcı olması açısından bu başlığı açmaya ve varsa soruları yanıtlamaya karar verdim.

Ürün izole bir ürün arkadaşlar. Dip gürültümü bıçak gibi kesti. Işıkları da gayet güçlü, herhangi bir güç düşmesi vs olusa azalarak uyarı veriyor. Gayet memnun kaldım. Dediğim gibi ilerleyen zamanlarda da soruları olan varsa sorabilir. Ben almadan önce forumda aradığımda bulamadım, konu açmak istedim yardımcı olması açısından.

Selamlar. Ben de bu ürünü almayı düşünüyorum. Daha önce bu tarz bir güç kaynağı kullanmadım. Pedalları takmak için ekstra kablo mu almak gerekiyor? Yoksa ürünle birlikte gerekli kablolar geliyor mu?

Dip gürültüsünü de merak ediyordum, ona zaten cevap vermişsiniz. teşekkürler şimdiden.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Selamlar. Ben de bu ürünü almayı düşünüyorum. Daha önce bu tarz bir güç kaynağı kullanmadım. Pedalları takmak için ekstra kablo mu almak gerekiyor? Yoksa ürünle birlikte gerekli kablolar geliyor mu?

Dip gürültüsünü de merak ediyordum, ona zaten cevap vermişsiniz. teşekkürler şimdiden.
Ancak görebildim. Üzerindeki çıkış kadar, yani 8 adet güç kablosu çıkıyor içinden powerdan pedallara gidecek olan kablo. Ürünü gözünüz kapalı alın, sorun yaşayacağınızı hiç sanmam. Zaten başlığı da alacak olan insanlara yardımcı olması açısından açmıştım. İşe yaradığına sevindim.

Geri