En son hangi şarkıda tel kopardınız arkadaşlar?

Abartı ilanlar başlığında da bolca dile getirdiğinize göre forumdaki içeriklerden oldukça şikayetçisiniz. Siz daha dile gelir, faydalı içerikler sunarsanız üzerine konuşalım derim.
burası forum. İnsanlar burada müzik ile alakalı öğrenmeye öğretmeye yönelik içerikler üretmeli. Ne yani en son hangi şarkıda Tel kopardınız nedir arkadaş... birde ciddi ciddi cevap yazan kitle var

burası forum. İnsanlar burada müzik ile alakalı öğrenmeye öğretmeye yönelik içerikler üretmeli. Ne yani en son hangi şarkıda Tel kopardınız nedir arkadaş... birde ciddi ciddi cevap yazan kitle var
Hep öğrenme değil, vakit geçirmeye yönelik şeyler de paylaşılabilir, evet burası forum. Konudan hoşlanmadıysanız yazmayın ve takip etmeyin.

Kesinlikle burası ‘forum’ ve forumun kuralları el verdiğince müzik ile ilgili şeyler üzerine konuşabiliyoruz. Bu konu parça çalışırken tel koparanların yazması için var. Klavyede gezinirken hiç tel koparmayan biri de rastlayıp feyiz alabilir. Sonuçta konunun geleceği yer tellerin gerginlik standartları, kullanılan markanın kopmaya yatkınlığı, hangi gitar sanatçısının hangi parçasının neresinde full bend ya da 1.5 nota bend kullandığı gibi konular.

Tabi buradan anlıyorum ki “öğrenmek ve öğretmek” gibi kavramlar da diğer her şey gibi göreceli. Öğrenmek isteyen insan her zaman öğreniyor. Siz öyle bir tepki göstermişsiniz ki, sanarsın gitar teli değil de Aleyna tilki’nin dondurma reklamı için konu açılmış.

Kesinlikle burası ‘forum’ ve forumun kuralları el verdiğince müzik ile ilgili şeyler üzerine konuşabiliyoruz. Bu konu parça çalışırken tel koparanların yazması için var. Klavyede gezinirken hiç tel koparmayan biri de rastlayıp feyiz alabilir. Sonuçta konunun geleceği yer tellerin gerginlik standartları, kullanılan markanın kopmaya yatkınlığı, hangi gitar sanatçısının hangi parçasının neresinde full bend ya da 1.5 nota bend kullandığı gibi konular.

Tabi buradan anlıyorum ki “öğrenmek ve öğretmek” gibi kavramlar da diğer her şey gibi göreceli. Öğrenmek isteyen insan her zaman öğreniyor. Siz öyle bir tepki göstermişsiniz ki, sanarsın gitar teli değil de Aleyna tilki’nin dondurma reklamı için konu açılmış.
Lafa gel, konunun geleceği yer kullanılan markanın kopmaya yatkınlığıymış. 🤪🤪🤣😂 direk o konuyu açın o zaman 🧐

Sen kimsin birader, forum zabıtası mısın? İlgini çekmeyen yere yazmazsın, olur biter, hadsizlik yapma.

Burası müzikle uğraşan insanların bir araya gelip de müzik üzerine (ve hatta müzik dışı) sohbet edebileceği bir oluşumdur. Konuşulan şey eğitici olmak zorunda da değil.

Sen kimsin birader, forum zabıtası mısın? İlgini çekmeyen yere yazmazsın, olur biter, hadsizlik yapma.

Burası müzikle uğraşan insanların bir araya gelip de müzik üzerine (ve hatta müzik dışı) sohbet edebileceği bir oluşumdur. Konuşulan şey eğitici olmak zorunda da değil.
şişşşşt sakin ol şampiyon. yeri gelir adam ciddi ciddi soru sorar forumda konusuldu daha önce aratırsan bulursun yazarsınız, yeri gelir burası forum olur herkes istediğini yazar olur sohbet yeri olur. Hadi ordan zevzek seni. Birader mirader hayırdır? Üslübuna dikkat et

şişşşşt sakin ol şampiyon. yeri gelir adam ciddi ciddi soru sorar forumda konusuldu daha önce aratırsan bulursun yazarsınız, yeri gelir burası forum olur herkes istediğini yazar olur sohbet yeri olur. Hadi ordan zevzek seni. Birader mirader hayırdır? Üslübuna dikkat et

Zevzek mi? Hakaret ettiği mesajda karşısındakini üslubuna dikkat etsin diye uyaran barzoya bak sen hele. Ağzını topla, haddini bil terbiyesiz herif.

Zevzek mi? Hakaret ettiği mesajda karşısındakini üslubuna dikkat etsin diye uyaran barzoya bak sen hele. Ağzını topla, haddini bil terbiyesiz herif.
🤪🤪🤪🤪🤪 üslubu en başta bozan sensin. Ergen gibi kavgaya meyiilli olanda sensin. Akşam kamyonmu devirdinde bu sinir harbini yaşıyorsun. Çocuk gibi benimle dalaşma. Sende aç bir başlık Penasını kimler kaybediyor diye Kendine gel.

bende yakında birbirine arka çıkan adamlar diye başlık açıcam. Bu sözü çok tuttum bu forumda🤣🤣🤣😂😂😂

🤪🤪🤪🤪🤪 üslubu en başta bozan sensin. Ergen gibi kavgaya meyiilli olanda sensin. Akşam kamyonmu devirdinde bu sinir harbini yaşıyorsun. Çocuk gibi benimle dalaşma. Sende aç bir başlık Penasını kimler kaybediyor diye Kendine gel.

bende yakında birbirine arka çıkan adamlar diye başlık açıcam. Bu sözü çok tuttum bu forumda🤣🤣🤣😂😂😂

Belli ki seninle tartışmak bir sonuca varmayacak, zira utanmaz olduğun kadar neden-sonuç ilişkisi kurmaktan da aciz bir insansın. Hakaret edip üslubuna dikkat et diyen, foruma yazdıklarının yarısı millete laf sokmak üzerineyken başkalarını kavgaya meyilli olmakla suçlayan saçmasapan bir karakter. Narsisistik kişilik bozukluğunun kitap tanımı direkt olarak.

Kamyon devirmiş olsam bunun psikolojik olarak gerginlik değil rahatlama getireceğini bilmemeyi geçtim, en basit gramer kurallarından dahi bihaber olan bu derece boş bir insanın kendisini bu kadar beğenebilmesi psikologlar için ilgi çekici olabilir, ama seninle daha fazla vakit kaybetmeye hiç niyetim yok.

Hadi bol smiley içeren bir mesaj daha yaz da altta kalma, rahatla, yakışmaz sana.

Kamyon devirmiş olsam bunun psikolojik olarak gerginlik değil rahatlama getireceğini bilmemeyi geçtim,
hahahahaha sesli gülüyorum cidden. 🤣😂😅🤪 Hay sen çok yaşa emi......
Zevzek hakaret değildir. Ama barzo hakarettir. Konuyu saçma sapan yerlere tasıyan da, kendi kendine sinir harbi yasayan da sensin. burası forumsa istediğim eleştiriyi yapabilirim sanane bundan

Yeter ulan artık sorun bende mi ne anlamadım. 25 yıllık gitar hayatımda hiçmi tel koparmaz bir insan. Bende az önce gittim ince mi telini kerpetenle kestim kopardım. Rahatladım yahu çok başka bir duyguymuş cidden onu anladım 🤫🤫

Forumla okul arasındaki farkı araştırın derim:) Ufkunuzu ciddi anlamda açacaktır.
Alkışlıyorum günün en anlamsız yorumu senden geldi. kamyon muhabbeti, boş adam muhabbetine güldüm ama senin bu yazdığına gülemiyorum sadece bu emojiyi kullanacağım 😕 Çünkü özlü söz söylemeye çalışıp anlamsız bir cümle ifadesi çıkarmak bu olsa gerek,. Okul ne alaka şimdi? Bu başlığın okulla alakası ne? Nasıl bir gençlik bu yahu savuna durdukları şeye bakın. Kime ne faydası var ?
saçma sapan başlıklarla telimi nasıl kopardıydım sorusu Nedir abi? Bu başlığın amacı nedir abi bana biri bunu açıklasın ya?. Sizin gibi elli tane gelse ellinizede cevap veririm, sıkılmam hatta bundan zevkde alırım.

Geri