Manuel raymond jak?

Arkadaşlar kablolardan pek anlayan birisi değilim. Elimde kirlin jak var (Kaliteli mi bilmiyorum açıkçası) ve diğer gitarım için bir kablo daha almak istiyorum çok bi bütçe ayırasım da yok. 25 lira civarı bir kablo ve 10 tlye buldum. Bu kabloyu aldığım için pişman olur muyum? 50 tllik bir kabloyla arasında büyük fark var mıdır?
Ürün

Son düzenleme:
Kablolarda kullanılan materyaller, ve lehimleme şekli kabloyu bir o kadar etkiliyor. Manuel Raymond bir marka değil, Çin'den ucuza ürün alıp Türkiye'de marka basıp piyasaya yerli malı adında satıyorlar. Sahnede veya evde kesinlikle seste farklılık yapacağını fark edeceksiniz. Kirlin F/P markasıdır.
Almak istiyorsanız, 35₺ 3M
Bizzat kendim 6 metresini kullandığım,
Not: Fiyatlar maalesef uçmuş. 2 ay önce 3 metreleri 30₺'idi.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Kız arkadaşım çalmaya heveslendi çok bir masraf yapmak da istemiyorum hevesi geçici büyük ihtimalle bu sebeple :)

Bu kablo hakkında bilginiz var mı noiseless diyor kayıtları daha pürüzsüz hale getirir mi?

Bu fiyattaki kablolardan çok bir şey beklememek lazım ama o 10 liralık kabloyu da hiç alma. 2 gün sonra can verir. 30-50 lira arası kaplaması sağlam bir kablo işini görür.

Kirlin'ler fena değil bence hocam. Eskiden markasız kablo alırdım bir süre sonra ses sorunu olurdu, biraz paraya kıyıp kirlin aldım, kullanıyorum.
Zaten ben de onu dedim. 10 liralık kablolar 2 günde can verir, 30-50 lira arası kaplaması sağlam (çabuk bozulmayan) bir kablo iş görür ama off tizlere bak, midler de şıkır şıkır, baslar ne kadar da derin dedirtmez. Lava, Klotz falan almak gerekir ki, onlar da birazcık tuzlu. Aliexpress'te güzel kablolar vardı, burada bir üyenin çok detaylı açıklamaları da mevcut kablolarla ilgili. Aratırsanız çıkar karşınıza, çok eski tarihli yazılar değil. Aralık ayından itibaren aliexpress uygulamasına bile girmediğim için modeller markalar uçtu gitti tabii benim kafadan.

Zaten ben de onu dedim. 10 liralık kablolar 2 günde can verir, 30-50 lira arası kaplaması sağlam (çabuk bozulmayan) bir kablo iş görür ama off tizlere bak, midler de şıkır şıkır, baslar ne kadar da derin dedirtmez. Lava, Klotz falan almak gerekir ki, onlar da birazcık tuzlu. Aliexpress'te güzel kablolar vardı, burada bir üyenin çok detaylı açıklamaları da mevcut kablolarla ilgili. Aratırsanız çıkar karşınıza, çok eski tarihli yazılar değil. Aralık ayından itibaren aliexpress uygulamasına bile girmediğim için modeller markalar uçtu gitti tabii benim kafadan.
Ugreen'in örgülü modelleri var. Almaya değer mi acaba? Ben, amfimi tamir ettirdikten sonra(2 sene olacak neredeyse) Yazıcıoğlu'na girip kablo almak istedim. Tuturmuşlar Kardeşim el yapımı yapayım, çok kaliteli olur falan diye. Bir mağazada b*ktan bir 1 metre kabloya 35₺ dediler, almıyorum dediğimde hadi öğrencisin 25₺'ye veririz dediler. Almıştım bir de :D. Markası teknogreen, çöp etmez. Hala kullanıyorum ama uçları büküldü. Aman yazıcıoğluna dikkat.

Ugreen'in örgülü modelleri var. Almaya değer mi acaba? Ben, amfimi tamir ettirdikten sonra(2 sene olacak neredeyse) Yazıcıoğlu'na girip kablo almak istedim. Tuturmuşlar Kardeşim el yapımı yapayım, çok kaliteli olur falan diye. Bir mağazada b*ktan bir 1 metre kabloya 35₺ dediler, almıyorum dediğimde hadi öğrencisin 25₺'ye veririz dediler. Almıştım bir de :D. Markası teknogreen, çöp etmez. Hala kullanıyorum ama uçları büküldü. Aman yazıcıoğluna dikkat.
Bimiyorum, hiç duymadım enstrüman kablolarını o firmanın.

Bimiyorum, hiç duymadım enstrüman kablolarını o firmanın.
Link için teşekkür ederim. Şarj kabloları gayet kaliteli. Kendim kablo alırken Ugreen alıyorum. :)

Son düzenleme:
Arkadaşlar kablolardan pek anlayan birisi değilim. Elimde kirlin jak var (Kaliteli mi bilmiyorum açıkçası) ve diğer gitarım için bir kablo daha almak istiyorum çok bi bütçe ayırasım da yok. 25 lira civarı bir kablo ve 10 tlye buldum. Bu kabloyu aldığım için pişman olur muyum? 50 tllik bir kabloyla arasında büyük fark var mıdır?
Ürün
Ürün
manuel raymond almak yapabileceğiniz büyük bir hata. ben pahalı ve ömürlü birşey almanızı öneririm klotz/koil kord premium

Geri