Tek Bir Gitarınız kalacak olsa...

Champion 40 ile pedalları bir arada kullanırken tatmin edici sonuçlar alıyor musunuz? Send return yok sanırım, direkt input'tan giriyorsunuz. Nasıl bir sonuç alıyorsunuz merak ettim.
Amfinin sadece clean kanalını kullanıyorum. Maalesef send return yok, ama ona rağmen gayet temiz tonlar alıyorum. Çok sık efekt kullanan biri değilim reverb dışında. Reverbü amfiden alıyorum, delay de gayet temiz geliyor. Overdrive tonları zaten amfinin clean kanalının üstüne tam istediğim gibi cuk oturmuş durumda...

Telecasterlerı ile gurur duyan atkadaşlar bu başlıkta toplanmış gibi, bir tane de ben paylaşayım :D
Tek gitarım kalacak olsa muhtemelen Fujigen Iliad'ım kalsın derdim. Türkiyede ismi bile yokken çok beğenip Japonyadan getirtmiştim. Uzun süre Türkiye'de sadece ben bu modele sahiptim. Şimdi senkopta stoklara girecek bakalım.
138563 eklentisini görüntüleAyrıca pek çok gitarda olmayan özelliklere sahip olduğu için kendi signature modelim gibi hissediyorum

Radarımda bu gitarlar

Bir ara zamansızlıktan ve yaş itibari ile sert müzik ile ilgilenemediğim için satmayı düşündüğüm ardından satmaya kıyamadığım bc rich handcrafted gitarım..
17016848_395003327525055_1606185449276398105_o.jpg
gitarım..

Telecasterlerı ile gurur duyan atkadaşlar bu başlıkta toplanmış gibi, bir tane de ben paylaşayım :D
Tek gitarım kalacak olsa muhtemelen Fujigen Iliad'ım kalsın derdim. Türkiyede ismi bile yokken çok beğenip Japonyadan getirtmiştim. Uzun süre Türkiye'de sadece ben bu modele sahiptim. Şimdi senkopta stoklara girecek bakalım.
138563 eklentisini görüntüleAyrıca pek çok gitarda olmayan özelliklere sahip olduğu için kendi signature modelim gibi hissediyorum
E bu çok güzel ama

Ayrıca pek çok gitarda olmayan özelliklere sahip olduğu için kendi signature modelim gibi hissediyorum
" Ayrıca pek çok gitarda olmayan özelliklere sahip olduğu için kendi signature modelim gibi hissediyorum "

detay verir misiniz hocam

" Ayrıca pek çok gitarda olmayan özelliklere sahip olduğu için kendi signature modelim gibi hissediyorum "

detay verir misiniz hocam

Altındaki ağacı gösteren ama gloss falan olmayan ince boya ve aged white binding. Finish olarak zor bulunacak bir kombinasyon.

Emg'li heavy metal çalmalık telecaster. Fender jim root signature modeli haricinde böyle telecaster bulmak çok zor, ki o modelden hiç haz etmiyorum.

26,25 uzunluğunda skala. Gitar aslında bariton ama yarı bariton. E standarta akortlanabiliyor 9luk tellerle ve normal skaladaki gibi bol olmuyor. Bunun haricinde diğer tel kombinasyonlarında da gerginlik çok ideal oluyor, tel seçimine göre istersen drop a yap, her yola gidiyor. Bu skalada başka gitar bulmak zordan öte bu skalada başka hiç gitar görmedim.

Altındaki ağacı gösteren ama gloss falan olmayan ince boya ve aged white binding. Finish olarak zor bulunacak bir kombinasyon.

Emg'li heavy metal çalmalık telecaster. Fender jim root signature modeli haricinde böyle telecaster bulmak çok zor, ki o modelden hiç haz etmiyorum.

26,25 uzunluğunda skala. Gitar aslında bariton ama yarı bariton. E standarta akortlanabiliyor 9luk tellerle ve normal skaladaki gibi bol olmuyor. Bunun haricinde diğer tel kombinasyonlarında da gerginlik çok ideal oluyor, tel seçimine göre istersen drop a yap, her yola gidiyor. Bu skalada başka gitar bulmak zordan öte bu skalada başka hiç gitar görmedim.
Teşekkürler yorum için üstünde 81/85 var yanılmıyorsam doğru mu ?

Uzun süreli ve seviyeli (zaman zaman çok ateşli olabiliyor) bir ilişkimiz var. Manevi değeri ve birlikte geçirdiğimiz zamanı da göz önünde tutarsak kesinlikle bu. Yanına bir de '58 Reissue çok isterim ama.
IMG_20200610_141555.jpg

Son düzenleme:
Geri