Neural Dsp Başlığı

Bu arada yazmak istedim belki bilmeyenler olabilir diye; daha önce denediğiniz bir plugini Neural DSP sitesinde support kısmından yazarak tekrar deneme talebinde bulunabilirsiniz. Ben bu şekilde daha önce denediğim ve unuttuğum ya da aynı anda karşılaştırmak istediğim pluginleri tekrar deneyip öyle satın alıyorum. Şuana kadar yok deneyemezsin tekrar birader dedikleri olmadı.

Düştük bir B standard çukuruna, çıkamıyoruz.

Sol kanal slo-100 harici IR yok, Sağ kanal omega granophyre kt-66 plumes mod 3 devrede, harici IR yok, bas da b7k ultra. Henüz hiçbir mix/mastering uygulaması yok, her zamanki gibi proje içinde ham olarak ne duyuyorsam siz de onu duyuyorsunuz. Altyapıya atmosfer katsın diye bir şeyler daha ekleyebilirim ya da böyle olduğu gibi bırakabilirim, şimdilik karar veremedim.

Gitar: ibanez S7521
Teller: jim dunlop 10-60 heavy core
Pena: Ernie ball everlast 0.73
Akort: B standard

Elinde granophyre, slo-100 veya b7k ultra olup da kayıtlarda kullandığım presetleri merak edip denemek isteyen olursa ses etsin yeter.

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler