Favori Gitar Kasanız

Bu gitarı almadan önce benim için ideal gitarın Strat olduğunu düşünüyordum ama yere oturarak çalan biri için rahatlık konusunda bu gitarın üstüne gitar olabileceğini sanmıyorum. Tipi biraz acayip, evet ama gövde kalınlığı ve yüksekliği, archtop olması, Les Paul'den büyük ve ES kasadan küçük olması... Resmen benim için yapmışlar. Keşke alttaki sea foam renkli, pickguardlı Talman modellerinden de bulsam da alsam. 139191 eklentisini görüntüle
139192 eklentisini görüntüle
Neden yaptırmıyorsunuz hocam ? Maximum maliyeti 100 lirayı geçmez aynı zamanda istediğiniz zaman farklı şekilde de baskı alabilirsiniz.
Ben şu halden şu hale getirdim ve pickguardı piyasada yoktu. Hatta o sizin paylaştığınız pickguardın dosyasını nette gördüğümü hatırlıyor gibiyim max 50 liraya falan halledersiniz.

Before

20181022_174948.jpg

After

20191207_172925 (1).jpg

Son düzenleme:
Neden yaptırmıyorsunuz hocam ? Maximum maliyeti 100 lirayı geçmez aynı zamanda istediğiniz zaman farklı şekilde de baskı alabilirsiniz.
Ben şu halden şu hale getirdim ve pickguardı piyasada yoktu. Hatta o sizin paylaştığınız pickguardın dosyasını nette gördüğümü hatırlıyor gibiyim max 50 liraya falan halledersiniz.

Before

139199 eklentisini görüntüle

After

139200 eklentisini görüntüle
Ikisi arasındaki tek fark pickguard değil malesef hocam. Epi'nin pickguardı birebir uyuyor zaten ama fotosunu attığım iki gitar birbirinden çok farklı. .(

Bu arada Godin efsane olmuş. ✌

Şuan elimde Sg-Es-Les paul-Explorer-V var tek eksiğim bir firebird.Yine de Les paul ü elime alınca Evimde gibi hissediyorum.Sıcak huzurlu konforlu.Özellikle ss kasalardan hiç hazzetmem sanırsam ilk gitarım olan ibanez grg 170dx travması diyebiliriz.

Geri