Sesçibaba'ya güvenebilir miyim?

Arkadaşlar selam. Hiç bir yerde stokta olmayan Presonus Eris e3.5 Sesçibaba'da var. Sizce bu siteye güvenebilir miyim? Daha önce bu siteden alışveriş yapmış olan var mıdır? Teşekkürler.

Ben alışveriş yapmadım ama şikayetlerin çoğunu çözmüşler ve olumlu yorumlar var genelde.

arayıp stok sorun bence

Sonunda geldi. SONUNDA!!!! 2 aydır falan 3.5bt bekliyordum, esas dist. Compel onun stoklarına girmesiyle diğerlerininde stoklarina giriyor. Ben sescibabadan sipariş verdim sahsen, bekleme niyetiniz varsa gelince yazarım. Bunun 2. Eline 1500 isteniyordu vallahi bir rahatladim, bir rahatladim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Sonunda geldi. SONUNDA!!!! 2 aydır falan 3.5bt bekliyordum, esas dist. Compel onun stoklarına girmesiyle diğerlerininde stoklarina giriyor. Ben sescibabadan sipariş verdim sahsen, bekleme niyetiniz varsa gelince yazarım. Bunun 2. Eline 1500 isteniyordu vallahi bir rahatladim, bir rahatladim.
Ben de veriyorum o zaman, olumsuz bir yorum bulamadım

Birkaç ay önce 1 adet eris 3.5 1 adet behringer ses kartı, 1 adet behringer kulaklık aldım. Mağazayla iletişime geçme ihtiyacı hissetmedim. O yüzden müşteri ilişkilerini değerlendiremeyeceğim. Ama ertesi gün sağlam paketlenmiş bir kargoyla yolladılar. Fiyatları piyasaya göre uygun. Özellikle Behringer ürünleri piyasanın altında.

Alisveris yapilacak guvenli bir site degil verdikleri vaadlerin arkasinda durmuyorlar sikayet var daki cozumleri sizleri yaniltmasin.iade ve degisim sözkonusu olursa maduriyet yasatip, ne yapip ne edip urunu size birakiyorlar bu alisveris deneyimimizde alisveris yapacaksaniz aklinizda bulunsun...

Geri