Başlangıç SSS Strat için şarkı önerisi

Arkadaşlar Squier Stratocaster'im var. Distortionda çalabilecegim çok zor olmayan ama çok kolay da olmayan ortalarda solo vs önerilerinizi bekliyorum :)

@swenerys

Iron Maiden parçalarına bakabilirsiniz, bir düşününce içinde lead gitar namına görece kolay sayılabilecek çok bölüm var.

Blood Brothers(*), The Trooper(*), Fear of the Dark (**)
vee benim için yeri en başka olan Hallowed Be Thy Name(***) var, 5 sene evvel bir video çekip koymuştum foruma, isterseniz göz gezdirebilirsiniz gitarları için :)

SSS strat olmasının çok bir önemi yok güzel bir ton ayarı yaptığınız sürece lezzetli gelir her türlü. Çalmaya devam!

• Konu Sahibi Konu Sahibi
@swenerys

Iron Maiden parçalarına bakabilirsiniz, bir düşününce içinde lead gitar namına görece kolay sayılabilecek çok bölüm var.

Blood Brothers(*), The Trooper(*), Fear of the Dark (**)
vee benim için yeri en başka olan Hallowed Be Thy Name(***) var, 5 sene evvel bir video çekip koymuştum foruma, isterseniz göz gezdirebilirsiniz gitarları için :)

SSS strat olmasının çok bir önemi yok güzel bir ton ayarı yaptığınız sürece lezzetli gelir her türlü. Çalmaya devam!
Çooook cok teşekkür ederim yazdıklarınız için. Sanırım ben ton ayarı yapamıyorum ya da amfim kötü ( yüksek ihtimalle ilki :D ).

Amfim Fender Frontman 15G. Gaini yukseltince tiz ve cızırtılı sesler çıkıyor maalesef. Treble Mid Bass ayari var ek olarak. Mesela kulaktan ayar yapmak gerekiyor ama ben bu ayarları değiştirince bir farklılık görmüyorum ki ayar yapmaya çalışayım.Mesela sizin çaldığınız gibi bir şey benim gitardan asla ama asla çıkmaz. Ya da bana öyle geliyordur siz daha iyi bilirsiniz.Belki bu konuda ufak tavsiyeler vermek istersiniz. Tekrardan çok çok teşekkür ediyorum. Ayrıca elinize sağlık gerçekten bayıldım harikaydı :)

Geri