İstanbul Klavye veya piyano çalabilen arkadaş aranıyor

35 -50 yaşlarda, iş zamanları dışında müzik ile severek ilgilenen, zaman ayıran iyi bir arkadaş grubuyuz.
Şuan Vokal, ritm gitar, bas gitar ve davuldan oluşmaktayız.
Kadıköy'de hafta içi akşam 20:00-22:00 saatlerinde prova alıyoruz.
Amacımız sahne grubu olmak, müzikten para kazanmak, albüm yapmak vb müzikle hayatta bir hedefe ulaşmak değil.
Tam tersine iş-ev yaşamının dışında, müzik ile keyifli zamanlar geçirmek.
20'li yaşlar gibi kendimizi enerjitik hissetmek ve stüdyoya girdiğimizde sadece müzikal kimliğimizle,
grup ile çalmanın çoşkusunu, enerjisini hissetmek ve yaşamak.

Repertuar olarak bayan vokalimizin sesine uygun geniş bir yelpazede şarkılar seçebiliyoruz.
Kesin bir tarzımız yok, 70ler, 80ler, 90lar veya günümüzün sevilen şarkılarını çalabiliriz.

Blues, rock, pop vb değişik tarzlarda çalmayı seven,
şunu çalmam, bu tarz olmaz gibi koşulları olmayan,
tam tersine ben bunu denemedim ve kendimi geliştiririm diye pozitif bakan,
şarkılara evde çalışırken katkıda bulunacak çalışmalar yapabilen,
provalara zamanında ve düzenli katabilecek klavye, tuşlu çalgılar veya piyano çalabilen arkadaşlar ile tanışmak istiyoruz.

Önceliğimiz; samimi, iyi niyetli, yardımlaşmayı seven, diğer grup arkadaşları ile iyi dialog kurabilecek, arkadaşlar arıyoruz.

Son düzenleme:
35 -50 yaşlarda, iş zamanları dışında müzik ile severek ilgilenen, zaman ayıran iyi bir arkadaş grubuyuz.
Şuan Vokal, ritm gitar, bas gitar ve davuldan oluşmaktayız.
Kadıköy'de hafta içi akşam 20:00-22:00 saatlerinde prova alıyoruz.
Amacımız sahne grubu olmak, müzikten para kazanmak, albüm yapmak vb müzikle hayatta bir hedefe ulaşmak değil.
Tam tersine iş-ev yaşamının dışında, müzik ile keyifli zamanlar geçirmek.
20'li yaşlar gibi kendimizi enerjitik hissetmek ve stüdyoya girdiğimizde sadece müzikal kimliğimizle,
grup ile çalmanın çoşkusunu, enerjisini hissetmek ve yaşamak.

Repertuar olarak bayan vokalimizin sesine uygun geniş bir yelpazede şarkılar seçebiliyoruz.
Kesin bir tarzımız yok, 70ler, 80ler, 90lar veya günümüzün sevilen şarkılarını çalabiliriz.

Blues, rock, pop vb değişik tarzlarda çalmayı seven,
şunu çalmam, bu tarz olmaz gibi koşulları olmayan,
tam tersine ben bunu denemedim ve kendimi geliştiririm diye pozitif bakan,
şarkılara evde çalışırken katkıda bulunacak çalışmalar yapabilen,
provalara zamanında ve düzenli katabilecek klavye, tuşlu çalgılar veya piyano çalabilen arkadaşlar ile tanışmak istiyoruz.

Önceliğimiz; samimi, iyi niyetli, yardımlaşmayı seven, diğer grup arkadaşları ile iyi dialog kurabilecek, arkadaşlar arıyoruz.

Bu geç bulduğum ilanın hala hayatta olma imkanı var mıdır? Çok benzer amaçlarla ilan vermeden önce sormak istedim. Instagram @uoztekin

Geri