Hangi amfi daha iyi - Oy ver

Hangisi ?

• Marshall mg15 gfx

Oylar: 3 17.6%
  • Blackstar id core 10 v2

Oylar: 14 82.4%

• Toplam oy veren
    17
ID Core için açılan başlıkların troll olduğunu düşünmeye başladım artık. Bu kadar sınırsız hatta sonsuz kaynak bulunabiliyorken başka bir şey gelmiyor aklıma.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Kaç kere aynı başlığı açacaksın... aynı 3 amfi değişik kombinasyonlarla her gün anket, her gün soru.... al birini gitsin.
Sanki babanın esnaf dükkanının önünü arkadaşlarımla kalabalık ederek kapatıyomuşum gibi sinirlenip saçma sapan konuşmana gerek yok. Fikrini belirtebilirsin ya da rahatsız oluyosan hiç konuya tıklamamayıda tercih edebilirsin. Diğer açtığım konularıda bildiğine göre bu forumda gezmek dışında yapacak başka bir işin yok anlaşılan.

Diğer açtığım konularıda bildiğine göre
Bilmemek ne mümkün... iki insana faydamız olur bir paylaşım yaparız belki diye foruma her baktığımda en üstte senin saçma sapan başlıkların var. Benim dükkanı değil ama şurada faydalı bir şeylere ulaşmayı amaçlayan herkesin dükkanının önünü kapatıyorsun.
MG15 al abicim, en kral amfi... oldu mu net cevap, kesin bilgi.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilmemek ne mümkün... iki insana faydamız olur bir paylaşım yaparız belki diye foruma her baktığımda en üstte senin saçma sapan başlıkların var. Benim dükkanı değil ama şurada faydalı bir şeylere ulaşmayı amaçlayan herkesin dükkanının önünü kapatıyorsun.
MG15 al abicim, en kral amfi... oldu mu net cevap, kesin bilgi.
Boş adam, benim kimseye bi rahatsızlığım yok. İstediğim gibi, istediğim zaman, istediğim konuyu açmakta özgür olduğumu düşündüğüm bir yer burası. Ha eğer değilsede bunun raconunu kesecek kişi sen değilsin.

Geri