Guitar Rig 5, Cubase 5'de açtığımda demo sürümü açılıyor

Arkadaşlar Guitar Rig5 bilgisayarımda yüklü, gitarımı ses kartımı tanıttım açtığımda full sürüm olarak açılıyor her şey normal. Guitar Rig 5.dll dosyasını cubase in vst klasörüne attım, cubaseden insert ediyorum ancak guitar rig her açıldığında demo olarak açılıyor, ilkten çok bir şeyin değişmeyeceğini düşünerek devam ettim ancak sonradan farkettim ses kalitesinde uçurum farkı var. İnternette çok aradım ve bu sorunu yaşayan çok insan buldum ancak hiçbir çözüm yolu bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

Sorunun çözümünü bilmem ama adamlar kendi ürünlerinin tanıtımını yaptığı demo sürümlerde niye ses kalitesini düşürmek gibi bir şey yapsın? Demo sürümler full versiyonunu alamayanların indirip "bu ne biçim program be, ah neyse ki satın almadan önce demosuna baktım" demesi için üretilmiyor. :)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Sorunun çözümünü bilmem ama adamlar kendi ürünlerinin tanıtımını yaptığı demo sürümlerde niye ses kalitesini düşürmek gibi bir şey yapsın? Demo sürümler full versiyonunu alamayanların indirip "bu ne biçim program be, ah neyse ki satın almadan önce demosuna baktım" demesi için üretilmiyor. :)
demoda bazı özellikler kısıtlandığı için, kaliteden bahsederken onu kastettim :D

ben bias fx2 std sürününü indirimden satın aldım inan ilaçlı olanlardan daha verimli olur. indirimleri takip et ufak bir bütçe ayır bu iş için pişman olmazsın. ilaçlılar eninde sonunda sorun çıkartır. hiç bir şey fark etmez dediğinde bile rami ve işlemciyi haddinden fazla yorar.

Geri