2000-2500 TL ELEKTRO GİTAR ÖNERİSİ

Merhabalar. Elektro gitar almak istiyorum ama bir fikrim yok Bursa'da müzik mağazasına gidip alacağım ve aklımdaki model; Schecter BANSHEE-6 SGR Elektro Gitar 2300TL. Bu gitarı önerir misiniz?
Eğer bu fiyat aralığında başka gitarlar varsa tavsiye alabilirim, ilk defa gitar alacağım.

Merhabalar. Elektro gitar almak istiyorum ama bir fikrim yok Bursa'da müzik mağazasına gidip alacağım ve aklımdaki model; Schecter BANSHEE-6 SGR Elektro Gitar 2300TL. Bu gitarı önerir misiniz?
Eğer bu fiyat aralığında başka gitarlar varsa tavsiye alabilirim, ilk defa gitar alacağım.
yamaha pacifica ama tarzı farklı gitarlar metal çalcaksan schecter al ama ben ilk gitarın hss olması taraftarıyım

İlk gitar için mümkünse hareketli köprülerden uzak dur .... yapamazsın diye bir şey yok ama hayatı kolaylaştırmak varken öğrenme sürecini daha verimli kıl derim.

Bursa'da hem Dore hem de Zuhal var bildiğim kadarıyla ve ikisinde de büyük indirimler var bu ara. İncele sitelerini. Başlangıç için Schecter ve Blackstar ikilis ile yanlış yapma ihtimalin düşük, gayet iyiler ama dediğim gibi gitarı iyi seç

Geri