Elektro gitar üzerindeki ton düğmeleri

Başlangıç seviyesi gitarlarda ton potları genelde dandik olduğundan pek dramatik bir etki yaratmıyor sound üzerinde. Benim Squier stratımda sadece 0 ve 10 seviyelerine getirdiğimde fark duyabiliyorum :)

Gitar ayıplı olsa da değiştirmezler, bir sene olmuş, ayıp ihbar süresi çoktan geçmiş.

Ton ayarının çalışmadığını söyleyip kontrol etmelerini iste işte. Ama değişim yapmazlar, sorun varsa garanti kapsamında tamir ederler ancak.

Gitar ayıplı olsa da değiştirmezler, bir sene olmuş, ayıp ihbar süresi çoktan geçmiş.

Ton ayarının çalışmadığını söyleyip kontrol etmelerini iste işte. Ama değişim yapmazlar, sorun varsa garanti kapsamında tamir ederler ancak.
arayıp konuştum gitmeden önce,referans monitöründen olabilir dedi amfiye bağlayın dedi.Sizce monitörle alakası var mıdır?

bugün birkaç müzik stüdyosu gezdim referans monitörü almıştım yakın zamanda ama amfi şart dediler.Ben yeni başladım monitörü satıp bu amfiyi alsam mantıklı mı? Daha kolay gibi geliyor kullanım olarak sanki bana. amfi olarakta önerilen model:

Blackstar ID:Core 10 V3​

Son düzenleme:
Geri