"sesli futbol" YouTube hesabım

Arkadaşlar selam.
Pandemi vs derken sıkıntıdan bir Futbol üzerine YouTube kanalı açtım.
İlgi görürse daha da geliştirmeyi planlıyorum da bakalım artık.
Yorucu bir işmiş. Hem metini yaz, hem araştırma yap, hem seslendir daha da fenası tüm grafikleri hazırla. After Effects'den illustratöre kadar canım çıktı gerçekten.
Saydım ses düzeltme dahil 5 tane program kullanmışım..

kanalın ismi "Sesli Futbol" bu arada

Epeydir forumdayım pek de öyle üye olduğum forum da yok, nereden duyurayım bilemedim :)

Yani etkileşim motivasyon için iyi birşey haliyle.
Neyse vaktiniz varsa bir gözatın, geri dönüşleriniz olursa bir yorum yazın vs vs.

Çok selamlar.

Kanalınız hayırlı olsun umarım her şey beklediğiniz gibi olur. Futboldan hoşlanmam ama ortadaki uğraşı ben gözüyle değerlendirip bir dönüt vermek için videoları izleyip kanalı inceledim. Video düzenlemelerini çok beğendim ve bence sesiniz de çok uyumlu olmuş. Tek gördüğüm olumsuz nokta oyuncuların saha içi dizilimlerini aktarırken oyuncu isimlerinin dik yazılması. Oyuncuyu bulmayı çok zorlaştırıyor bu durum. Yuvarlakların altına yatay vaziyette isimlerini yazmanız daha güzel olabilir eğer farklı bir şey amaçlamadıysanız.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanalınız hayırlı olsun umarım her şey beklediğiniz gibi olur. Futboldan hoşlanmam ama ortadaki uğraşı ben gözüyle değerlendirip bir dönüt vermek için videoları izleyip kanalı inceledim. Video düzenlemelerini çok beğendim ve bence sesiniz de çok uyumlu olmuş. Tek gördüğüm olumsuz nokta oyuncuların saha içi dizilimlerini aktarırken oyuncu isimlerinin dik yazılması. Oyuncuyu bulmayı çok zorlaştırıyor bu durum. Yuvarlakların altına yatay vaziyette isimlerini yazmanız daha güzel olabilir eğer farklı bir şey amaçlamadıysanız.

Çok teşekkür ederim. Dikkate alacağım :)

• Konu Sahibi Konu Sahibi

Çok teşekkür ederim. Dikkate alacağım :)
Başarılar dilerim ben hemen abone oldum...bu kadar emek isteyen videoları sürekli yapmak baya zor olacaktır umarım keyifli ve güzel izlenmeli geçer...

Teşekkür ederim. Şehir dışındayım. Eve dönünce ki 15 günü bulur Ev stüdyosu için paraflaş aldım. Mikrofonum için masa standı vs aldım onları kurup bir kısmını görüntülü yapacağım. Mesleğim grafik tasarım elim yatkın ama hem metini yazıp seslendirmek hem istatistikleri değerlendirmek ve rakamlardan anlamlı bir cümle kurmak bile çok uğraştırıcı. Gerçekten 2,5 günde 5 saat uyumuşumdur :) Ama keyif aldım.
Çok teşekkürler tekrardan.

ilerlemesini istiyorsanız youtube kanal gruplarından destek alın derim parayla oluyordur tabi bu işler vakit ayırıp büyütmek istiyorsanız yoksa kendi kendine kanallar video başı 1-2 bin izlenme alıyor en fazla. bir de boot hesaplarla kanal yükseltenler var bunları satın alıyorsunuz market alışverişi gibi yorumlar yazıyor likeliyor filan. Kendi kendine büyüyüp gelişen kanal yok gibi bir şey youtube'da. Bir tek charlie bite me videosudur herhalde bir de kedi köpek düşme videolarıdır 2000'lerin başındaki videolardan bahsediyorum youtube koca bir troll ve boot çöplüğü.

Ben çok beğendim. Football Manager oyununu 2005'den beri oynayan birisi olarak keyifle takip edeceğim gibi sizi. Takımım Göztepe ile ilgili de bir video bekliyorum ama 😆

Geri